حواشی جدید از حضور رونالدو و کاروان النصر در تهران؛ از قالیچه اهدایی ۵۰ تا ۱۰۰ میلیونی تا فروش جای پا CR7حواشی جدید از حضور رونالدو و کاروان النصر در تهران،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
ورود بازیکنان النصر به ایران حواشی تازه ای را در شبکه های اجتماعی رقم زده است.

به گزارش دیده بان ایران، همزمان با ورود بازیکنان تیم فوتبال النصر به فرودگاه و هتل اسپیانس هواداران فوتبال برای گرفتن عکس یادگاری و گرفتن امضا  به این بازیکنان  هجوم آوردند. این هیجان و هجوم سوژه رسانه ها شده است بخشی از ایرانیان هم امضا ، اثر انگشت، جای پا و حتی دستمال کریس رونالدو را در شبکه های اجتماعی به فروش گذاشته اند. 

 

در آگهی هایی که در سایت دیوار منتشر شده می توان جای پای کریس جای پا ۱۲ میلیارد، امضا ۵۶ میلیلیون، اثرانگشت و دستمال رونالدو ۱۰۰میلیون تومان اشاره کرد.

 

حواشی جدید از حضور رونالدو و کاروان النصر در تهران،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
حواشی جدید از حضور رونالدو و کاروان النصر در تهران،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
حواشی جدید از حضور رونالدو و کاروان النصر در تهران،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
حواشی جدید از حضور رونالدو و کاروان النصر در تهران،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

***

 

***

 

دروازه بان النصر در تهران گم شده است؛ جستجو برای پیدا کردن این بازیکن!

دروازه بان النصر که در میان ازدحام جمعیت گم شده بود با تلاش مامورین هتل پیدا شد.

 

حواشی جدید از حضور رونالدو و کاروان النصر در تهران،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

نواف العقیدی دروازه بان النصر در میان ازدحام جمعیت گم شده بود و ظاهرا پس از جستجو مامورین هتل، این دروازه بان پیدا شده است.

 

هنگامی که کاروان تیم النصر در حال ورود به هتل بود، به علت ازدحام جمعیت دروازه بان این تیم از سایر بازیکنان جدا ماند و همین موضوع باعث شد تا او بین ازدحام جمعیت گم شود.

 

ظاهرا پس از تلاش های مامورین، نواف العقیدی پیدا شده است. مدیر هتل اسپیناس مدعی شده پس از گم شدن دروازه بان النصر، چند هوادار با چمدان و لباس النصر خودشان را به جای این بازیکن جا زدند که با دقت مامورین هتل از ورود آنها به محل اقامت رونالدو جلوگیری شد!

 

خبرگزاری النصر آگهی فروش دروازه بان شون رو پست کرده و نوشته این بچه‌ها عجب فیلمایی هستن.

 

حواشی جدید از حضور رونالدو و کاروان النصر در تهران،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

***

 

قالیچه ای که به رونالدو داده شده۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان ارزش دارد

امروز باشگاه پرسپولیس به کریستیانو رونالدو، فوتبالیست تیم النصر عربستان یک تخته فرش دستبافت اهدا کرد.  این فرش بین ۵۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان ارزش دارد در صورتیکه در فضای مجازی ادعا شده بود ارزش این فرش بیش از ۳ میلیارد تومان است.

 

گفتنی است وضعیت بازار فرش شرایط مطلوبی ندارد اما قیمت هر قالیچه دستبافت استان قم بین ۴۰۰ میلیون تا یک میلیارد تومان قیمت گذاری می‌شود.

 

حواشی جدید از حضور رونالدو و کاروان النصر در تهران،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

***

 

تخریب بخش‌هایی هتل اسپیناس در پی ازدحام جمعیت/ تکذیب اقامت رونالدو در سوئیت ۹۰ میلیون تومانی

مدیر هتل محل اقامت رونالدو از تخریب بخش‌هایی از این هتل در پی ازدحام جمعیت هواداران این بازیکن فوتبال خبر داد و اقامت رونالدو در سوئیت لاکچری ۹۰ میلیون تومانی را رد کرد.

 

کریستیانو رونالدو و کاروان تیم النصر عربستان درحالی سفر کوتاه اما پرحاشیه‌ای را به تهران آغاز کرده‌اند که محل اقامت آن‌ها نیز از گزند این حواشی و شایعات دور نمانده است؛ از شایعه اجاره یک سوئیت مجلل ۲۵۰ متری در هتلی ۵ ستاره در شمال تهران به قیمت حدودی ۹۰ میلیون تومان برای یک شب اقامت رونالدو گرفته تا اجاره تمام اتاق‌های این هتل توسط هواداران این بازیکن مشهور. با این وجود، مدیر این هتل تمام این اخبار را رد می‌کند و آن‌ها را حاشیه‌سازهایی می‌داند که به واسطه حضور یک چهره مشهور فوتبالی در ایران رخ داده است.

 

علی‌اصغر امیری درباره اخبار و حواشی منتشرشده از محل اقامت بازیکنان تیم فوتبال النصر که توسط باشگاه پرسپولیس اجاره شده است، به ایسنا گفت:‌ سه طبقه از این هتل به مدت یک شب در اجاره تیم النصر عربستان است و باقی طبقات هم‌چنان در اختیار هتل و مسافران است و خبری که درباره اجاره کامل اتاق‌ها توسط هواداران منتشر شده، درست نیست. ۱۵ طبقه از این هتل هم‌چنان در اختیار ما قرار دارد و اتاق خالی هم وجود دارد.

 

او همچنین درباره قیمت اتاق‌هایی که در اجاره تیم النصر است، گفت: رقم‌هایی که درباره اجاره اتاق‌ها اعلام شده است درست نیست، ما سه طبقه از هتل در اختیار تیم النصر قرار گرفته که اتاق‌های آن برای یک شب به قیمت ۵ میلیون تومان رزرو شده و ورود به این طبقات هم برای مسافران متفرقه ممنوع است. از سوئیت اختصاصی رونالدو به قیمت شبی ۹۰ میلیون تومان هم خبری نیست؛ همه اتاق‌های این سه طبقه به قیمت ۵ میلیون تومان بوده و این قیمت‌ها در وب‌سایت هتل موجود است. البته در آن سه طبقه چند اتاق خوب رزرو شده که ما اطلاع نداریم در اختیار چه کسانی قرار خواهد گرفت. به هر حال این‌ها مسائل امنیتی است.

 

امیری همچنین به ازدحام جمعیت هواداران رونالدو در لابی و محوطه هتل اشاره کرد و گفت: ازدحام جمعیت باعث شده فضای سبز، درها و بخش‌هایی از ورودی هتل آسیب ببیند. البته تمهیدات جدی برای امنیت و اقامت تیم النصر درنظر گرفته شده است.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------