علیزاده: برای من زشت است بخواهم در مورد 400 هزار تومان پول صحبت کنماخبار,اخبار ورزشی,علی علیزاده

بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس با یک اتهام سنگین روبرو شده است.

به گزارش ایلنا، علی علیزاده، مهاجم سابق سرخابی‌های پایتخت در مسئولیتی که در حال حاضر بر عهده دارد با دردسر روبرو شده و اتهام سنگینی علیه وی مطرح شده است.

 

ظاهراً‌ علیزاده که سرپرست مس رفسنجان است در جریان سفر این تیم به ماهشهر برای بازی با شهرداری اقدام به اجاره یک زمین برای تمرین تیمش می‌کند ولی به ادعای مسئولان این زمین چمن پولی بابت استفاده از این زمین پرداخت نمی‌شود.

 

مسئولان این زمین چمن ادعا می‌کنند علیزاده در حالیکه رسید پرداخت پول را دریافت کرده هیچ وجهی بابت آن نپرداخته است و این موضوع در فضای مجازی در حال انتشار است.

 

هنوز موضعی در قبال این ماجرا از سوی مسئولان باشگاه مس رفسنجان گرفته نشده است و باید دید این ماجرا به کجا ختم می‌شود.

 

علیزاده: برای من زشت است بخواهم در مورد 400 هزار تومان پول صحبت کنم

خبر عدم پرداخت پولِ اجاره زمین تمرین از سوی علی علیزاده، سرپرست مس رفسنجان که با عناوینی مثل کلاهبرداری در فضای مجازی منتشر شد ظاهراً خیلی پیش پا افتاده‌تر از آن چیزی است که به نظر می‌رسید.

 

علی علیزاده در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در این خصوص اظهار داشت: من نمی‌دانم این مسائل از کجا سر بیرون آورده است ولی هر خبری که منتشر می‌شود باید در قابل آن تحقیق شود و به همین سادگی با آبروی افراد بازی نشود ولی در فضای مجازی خیلی چیزها بدون سند و مدرک پخش می‌شود و دست ما هم به جایی بند نیست.

 

وی افزود: اینکه می‌گویند ما از زمین استفاده کردیم و پولش را ندادیم صحت ندارد. آن شخصی که مسئول زمین بود شماره کارت شخصی خودش را به من داد و این کار عرف نیست که مسئول زمین شماره کارت شخصی بدهد و پول باید به حساب هیات فوتبال ریخته شود. من با آقای حیاتی (رئیس هیات فوتبال ماهشهر) صحبت کردم و شماره حساب هیات فوتبال را گرفتم تا مبلغ را واریز کنم.

 

سرپرست مس رفسنجان در پایان گفت: اصلاً من خودم دوست ندارم در مورد این موضوع صحبت کنم و برای یکی مثل من زشت است که بخواهم برای یک مبلغ 400 هزار تومانی مصاحبه کنم و کل مبلغ اجاره زمین همین مقدار بود ولی جوری جوسازی کردند که انگار 10-20 میلیون تومان پول بوده است.

 

 


 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------