چشمی: بخواهم بروم زبان دارم می گویماخبار,اخبار ورزشی,روزبه چشمی

مدافع استقلال گفت: داور دو سه آفساید ما را نگرفت، دو سه خطای حریف را ندید که همان توپ ها داشت گل می شد.

به گزارش ایلنا، روزبه چشمی مدافع استقلال بعد از تساوی برابر صنعت نفت آبادان گفت: نمی دانم در مورد اتفاقات چه بگویم، اول فصل در مورد داوری حرف زدم همه گفتند بس است و حرف نزن. از بیرون تیم گفتند حرف نزن ولی همه نتیجه اش را دیدند.

 

او ادامه داد: هم گل ما در زمین سالم بود و هم در رختکن چند بار فیلم آن را دیدیم. بدون شک گل درست بود، داور می گوید  اوت گرفتم، یعنی پرچم را زد و بعد فکر کردم چه توجیهی بیاورم. داور کنار خط خم شده است هم بازیکن را می بیند و هم توپ را، پس شما برای چه آنجا هستید. اگر کمک اشتباه کرد شما را گذاشته اند که کمک کنید، چطور حرف کمک را تایید  می کنید.

 

مدافع استقلال در مورد اینکه داور زود به بازیکنان این تیم اخطار داد هم گفت: دو سه آفساید ما را نگرفت، دو سه خطای حریف را ندید که همان توپ ها داشت گل می شد، همه این ها رها کنید، گل سالم ما را چرا آفساید اعلام کردند. از اول فصل می گوییم، اگر یک بازی به نفع ما بود الان هزار حرف پشت ما بود. 

 

وی افزود: تمام کارشناسان، خودتان و حتی داور صحنه را ببینند، اگر حتی خود داور گفت این صحنه اوت شده است هرچه شما بگویید من انجام می دهم.

 

چشنی در مورد شایعاتی که در مورد جدایی اش وجود دارد هم گفت: امروز این خبر آمد، خود من که اینجا هستم و خبر ندارم، مدیربرنامه های من هم خبر ندارد. خیلی جالب است که یک سایت روز بازی این خبر را می زند، می خواهند حاشیه سازی کنند و این درست نیست. من با قلبم به استقلال آمد و اگر خبری هم باشد خودم زبان دارم و می گویم.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------