نصیری: از پاداش تعیین‌شده ناراضی هستیم/ قصد داریم از وزارت ورزش شکایت کنیماخبار,اخبار ورزشی,پیمان نصیری

یمان نصیری عضو تیم دوومیدانی جانبازان و معلولان گفت: از اینکه قرار است به ازای هر سکه حواله سه میلیون تومانی به ما تعلق بگیرد راضی نیستیم و از مسئولان وزارت ورزش و جوانان بابت اینکه حق ورزشکاران را پایمال کردند شکایت خواهیم کرد.

پیمان نصیری در گفت‌وگو با میزان، در خصوص نارضایتی ورزشکاران از پاداش‌های وزارت ورزش و جوانان برای مدال‌آوران بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا اظهار داشت: از اینکه قرار است به ازای هر سکه حواله سه میلیون تومانی به ما تعلق بگیرد راضی نیستیم و طی صحبتی که با سایر ورزشکاران مدال‌آور در بازی‌های جاکارتا داشتیم قرار است مدرک و مستندات خودمان را هفته آینده به یک وکیل ارائه دهیم و از مسئولان وزارت ورزش و جوانان بابت اینکه حق ورزشکاران را پایمال کردند شکایت کنیم.

 

وی ادامه داد: زمانی که ما در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی صاحب مدال شدیم قیمت سکه با الان تفاوت چندانی نداشت اما با این وجود مسئولان زیر بار این مسئولیت نمی‌روند که همان پاداش‌هایی را که تعیین کرده‌اند به ما پرداخت کنند. نکته تاسف‌آور اینکه مسئولان وزارت ورزش و جوانان ورزشکاران را تهدید کرده‌اند در صورت شکایت جایی در تیم ملی نخواهند داشت.

 

عضو تیم ملی دوومیدانی جانبازان و معلولان در ادامه گفت:  ما حتی در مراسمی که با حضور رئیس جمهور برگزار شد توقع داشتیم به ازای هر سکه حواله چهار میلیون تومانی برای ورزشکاران تعیین کنند.

 

نصیری در پایان خاطرنشان کرد: مسئله‌ای که ورزشکاران مدال‌آور از آن دلخور هستند این است که داورزنی مصاحبه‌ای انجام داده و در آن اعلام کرده قهرمانان برای دریافت مبلغی بیشتر نارضایتی خودشان را از این مسئله اعلام می‌کنند و بهتر است اصلا در مسابقات شرکت نکنند. داورزنی به خوبی از این مسئله آگاه است که برخی از مدال‌آوران بازی‌های پارآسیایی جاکارتا آزاده و جانباز هستند.

 

 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------