فتحی: برای انتخاب مربی 30 الی 40 گزینه داشتیم!/ 5 بازیکن جدید جذب کرده‌ایم و مذاکره با بازیکنان قدیمی نیز در جریان استاخبار,اخبار ورزشی,فتحی

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: برای انتخاب استراماچونی ما روزهای زیادی را وقت گذاشتیم و شاید اغراق باشد ولی 30-40 گزینه داشتیم!

به گزارش تسنیم, امیرحسین فتحی در نشست خبری آندره‌آ استراماچونی, سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: برای من بسیار بسیار لحظه خوبی است که در خدمت شما هستم. امروز و در این لحظه خدمت سرمربی فصل جدید هستیم که خدمت دوستان معرفی کنیم.

 

از بین گزینه‌های مختلف با بررسی‌های همه جانبه به استراماچونی رسیدیم

وی افزود: بنده قصد صحبت کردن ندارم و این مراسم، معارفه است. شاید دوستان رسانه سؤال و جوابی داشته باشند که وقت را در خدمت آنها می‌گذاریم و فقط چند دقیقه مختصر صحبت خواهم کرد. برای فصل جدید و انتخاب استراماچونی گزینه‌های زیادی را داشتیم و مطالعه کردیم. ما از بین گزینه‌های مختلف با بررسی‌های همه جانبه به این مربی رسیدیم. استراماچونبی مربی جوان با رزومه بسیار خوب است. او مربی است که در بهترین سطح در فوتبال اروپا مربیگری کرده و در بهترین تیم‌های اروپا مربیگری بوده است. با گروهی خوب، با هدف جوان‌سازی و دادن فرصت به جوان‌ها ایشان را انتخاب کردیم.

 

فوتبال ایران و ایتالیا بسیار به‌هم نزدیک است

مدیرعامل باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: فوتبال ایران و ایتالیا بسیار به‌هم نزدیک است، همان‌طور که فرهنگ ما و این کشور نزدیک به‌هم است. همیشه رابطه سیاسی و فرهنگی خوبی هم با ایتالیا داشته‌ایم و سفیر ایتالیا هم اینجا حضور دارد. رابطه ما بسیار خوب و دوستانه بوده است و این ارتباط ورزشی و فوتبال باعث دوستی و استحکام بیشتر خواهد شد. فوتبال اینجا وظیفه فرهنگی خودش را ایفا می‌کند و امیدوارم این ارتباط باعث استحکام بهتر دو کشور قدیمی و دوست شود.

 

امیدوارم بتوانیم استقلال را به جایگاه خوب و واقعی‌اش برسانیم

فتحی یادآور شد: همان‌طور که گفتم فوتبال ایران و ایتالیا به‌هم نزدیک است و با توجه به اینکه استقلال هم رنگ آبی و لاجوردی می‌پوشد، از سوی هوادارانش همیشه به فوتبال ایتالیایی معرفی است. حتی گاهی استقلال را به عنوان آث میلان ایران معرفی می‌کردند. اکنون امیدوارم با انتخاب مربی خوب، جوان و با تجربه بتوانیم استقلال را به جایگاه خوب و واقعی‌اش برسانیم و در کنار اینکه قهرمانی می‌آوریم، بتوانیم نظم و انضباطی که مورد تأکید هیئت مدیره بوده است را در استقلال شکل دهیم. باید بار دیگر از همه عزیزان، پیشکسوتان، سفیر ایتالیا و رسانه‌ها تشکر کنم.

 

امیرحسین فتحی در پایان اظهاراتش در نشست خبری از پیشکسوتان استقلال تشکر کرد و همچنین تقدیر ویژ‌ه‌ای از وینفرد شفر و فرهاد مجیدی داشت.

 

رقم قرارداد استراماچونی خیلی کمتر از ارقامی است که در سایت‌های ایتالیایی اعلام شده است

امیرحسین فتحی بعد از مراسم معارفه آندره‌آ استراماچونی در پاسخ به این پرسش که «شفاف توضیح بدید مبلغ قرارداد مربی جدید استقلال چقدر است؟»، گفت: من قبلاً توضیح دادم، قرارداد استراماچوبی دو ساله است و اعداد و ارقام سایت‌های ایتالیایی در مورد رقم قرارداد او از نصف هم کمتر است.

 

5 بازیکن جدید جذب کرده‌ایم و مذاکره با بازیکنان قدیمی نیز در جریان است

وی درباره اینکه آیا باشگاه استقلال زمان کافی برای جذب بازیکنان جدید دارد, گفت: بیش از یک ماه تا آغاز مسابقات مانده و نقل‌وانقالات نیز تا دو ماه دیگر ادامه دارد. ما فعلاً پنج بازیکن جدید جذب کردیم که در ایفمارک حضور دارند و در حال سپری کردن تست‌های پزشکی هستند. کار مذاکره با بازیکنان قدیمی نیز برای تمدید قرارداد در جریان است.

 

سعی می‌کنیم غفوری، چشمی و حسینی را در استقلال نگه داریم

مدیرعامل باشگاه استقلال در ادامه با اشاره به اینکه مذاکره برای تمدید قرارداد روزبه چشمی, وریا غفوری و سیدحسین حسینی در حال انجام است, تصریح کرد: این سه بازیکن به زودی دوباره به استقلال اضافه می‌شوند. چشمی هم‌اکنون در ایران نیست. قرار است این بازیکن امروز یا فردا به تهران بیاید و با او مذاکره کنیم. ما سعی می‌‌کنیم این بازیکنان را در استقلال نگه داریم.

 

اگر وارد حاشیه نشویم بهتر است!

فتحی درباره خداحافظی پژمان منتظری از استقلال و حواشی به وجود آمده در این مورد خاطر نشان کرد: اجازه بدهید درباره مسائل حاشیه‌ای صحبت نکنیم. امروز مراسم معارفه سرمربی جدید استقلال برگزار شده و اگر وارد حاشیه نشویم بهتر است.

 

این فصل 2 زمین تمرین خواهیم داشت

وی درباره محل تمرین تیم استقلال تصریح کرد: ما دو زمین تمرین را در ورزشگاه نفت تهرانسر و مجموعه انقلاب در اختیار داریم. مجموعه انقلاب محل استقرار کادر فنی ما نیز خواهد بود.

 

امیدواریم بحث قرارداد شفر مسالمت‌آمیز تمام شود

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره سؤالی مبنی بر اینکه کار فسخ قرارداد شفر به کجا رسیده است, یادآور شد: بارها گفتم که از شفر برای زحماتی که در استقلال کشیده است تشکر ویژه‌ داریم و امیدواریم بحث قرارداد ایشان مسالمت‌آمیز تمام شود.

 

قرار است استراماچونی بازیکنان جدید را در تمرینات تأیید کند

فتحی راجع به جذب بازیکنان جدید هم یادآور شد: تاکنون استراماچونی فیلم بازیکنانی که جذب شده‌اند را دیده و قرار است آنها را در تمرینات تأیید کند. قطعاً‌ بازیکنان فقط با نظر سرمربی تیم جذب خواهند شد.

 

اظهارنظر فتحی در مورد آینده پاتوسی در استقلال

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره وضعیت پاتوسی نیز عنوان کرد: قبلاً هم گفتم که قرارداد پاتوسی یک سال و نیمه و به صورت قرضی بوده است. ما مبلغ قرارداد مربوط به یک نیم‌فصل را به ایشان پرداخت کردیم و منتظریم تا هیئت مدیره تأمین اعتبار کند. به محض اینکه این کار انجام شود قرارداد پاتوسی برای فصل آینده هم جاری می‌شود.

 

باشگاه با حسینی صحبت کرده و به نتایج خوبی رسیده است

وی درباره اینکه سیدحسین حسینی مدعی شده برای تمدید قرارداد به باشگاه استقلال 2.5 میلیارد تومان تخفیف داده است, اظهار داشت: من با این کار که بازیکن مبلغ قراردادش را منتشر کند، مخالفم. باشگاه با حسینی صحبت کرده و به نتایج خوبی رسیده است. ما برای تمدید قرارداد‌ها در چارچوب باشگاه هستیم و هنوز چیزی نهایی نشده است، اما تلا‌ش‌مان را برای جذب حسینی و غفوری ادامه می‌دهیم.

 

من با رحمتی صحبتی نداشتم

مدیرعامل باشگاه استقلال درباره اینکه سیدمهدی رحمتی برای جدایی از این تیم با او صحبت کرده بود, گفت: من با رحمتی صحبتی نداشتم. ایشان کاپیتان استقلال بوده و زحمات زیادی برای تیم کشیده است. امیدوارم موفق باشد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------