سامان گوران: با پرسپولیس شوخی دارم!/ قلیچ: هواداران باید جواب این دلقک‌ را بدهنداخبار,اخبار ورزشی,سامان گوران
طنزپرداز و کمدین استقلالی گفت: من با ۳ نفر شوخی کرده‌ام که خودشان وکیل دارند، ولی مهرداد می‌خواهد خودش را قاطی بحث بزرگ‌تر‌ها کند تا اسمش را زنده نگه دارد.

به گزارش خبرورزشی، بعد از کری‌خوانی مجری شبکه سوم برای استقلالی‌ها، سامان گوران طنزپرداز و کمدین استقلالی ویدیویی منتشر کرد و در آن به شیث رضایی، محمد نصرتی، فرشاد احمدزاده و ... طعنه تند و تیزی زد و برخی از آن‌ها نیز او را تهدید به شکایت کرده‌اند. به همین بهانه با سامان گوران گفت‌وگویی انجام دادیم.

 

از موضع‌گیری هواداران پرسپولیس علیه خود خبر داری؟

بله، از پریشب صد‌ها تماس تلفنی با من گرفته و حرف‌های تندی می‌زنند. به نظرم نباید شوخی و طنز را با توهین اشتباه گرفت و این‌قدر ناراحت شد.

 

محمد نصرتی گفته اگر عذرخواهی نکنید، از شما شکایت می‌کند.

من با آقای نصرتی شوخی کردم و امیدوارم ناراحتی به دل نگیرد.

 

فرشاد احمدزاده هم گفته از شما شکایت می‌کند.

کجای حرف من شکایتی است؟ خیلی‌ها به یکدیگر پیام می‌دهند، حالا بحث اسکرین‌شات را هم داریم و یک چرخ در اینترنت نشان می‌دهد من به چه کسانی در دایرکت پیام داده یا نداده‌ام.

 

از موضع شیث خبر داری؟

نه! ولی فکر کنم او جواب بدهد و دنبال شکایت‌بازی نباشد.

 

مهرداد میناوند در استوری علیه شما پیامی منتشر کرد. نوشته‌های او را خواندی؟

خوب نیست یک نفر نخود هر آش باشد! من با ۳ نفر شوخی کرده‌ام که خودشان وکیل دارند، ولی مهرداد می‌خواهد خودش را قاطی بحث بزرگ‌تر‌ها کند تا اسمش را زنده نگه دارد. من برای همه بیماران و مهرداد میناوند از خداوند متعال درخواست شفای عاجل دارم.

 

مگر مهرداد بیماری خاصی دارد؟

شنیده‌ام سرماخوردگی پیدا کرده که بالاخره سرماخوردگی هم بیماری محسوب می‌شود.

 

در استوری‌اش نوشته تو از اربابت خط می‌گیری.

من اسم ارباب مهرداد را نمی‌دانم، ولی ارباب من امام حسین (ع) است.

 

نمی‌دانی منظورش از ارباب چه کسی است؟

شاید محو تماشای سریال ارباب حلقه‌های یک و دو شده که این حرف را زده است. این را هم بگویم من میناوند را خیلی دوست دارم و ارتباط دوستانه‌ای با هم داریم و درواقع با هم شوخی داریم.

 

فکر می‌کنی تیم محبوبت این فصل چه نتایجی بگیرد؟

تغییرات استقلال زیاد بوده، اما با تلاش مربیان، بازیکنان و حمایت هواداران، موفقیت دور از دسترس نیست.

 

و پرسپولیس؟

پرسپولیس هم مثل استقلال یک تیم مردمی است. کری‌خوانی‌های ما فوتبالی است؛ هر کدام از این دو تیم نباشد، هواداران برای چه تیمی کری بخوانند؟ من آرزو می‌کنم پرسپولیس همیشه یک پله پایین‌تر از استقلال نایب‌قهرمان باشد و هرگز دوست ندارم پرسپولیس مثلاً در رده دوازدهم یا سیزدهم باشد، چون فوتبال بهانه شادی اکثر ما مردم ایران است.

 

***

 

قلیچ: هواداران باید جواب این دلقک‌ را بدهند

یک اتفاق عجیب و یک کری‌خوانی بی‌موقع در برنامه صبحگاهی شبکه سوم سیما، جنجال بزرگی رقم زد. این بار دیگر جنگ سرخابی‌ها، جنگ بر سر ۴ و ۶ نیست؛ این مرتبه جنگ‌شان بر سر مهم‌ترین اتفاق ممکن است؛ آن‌ها حالا وارد جنگ بر سر لوگو شده‌اند و این جنگ را یک مجری تلویزیون آغاز کرد و سامان گوران با جملاتی توهین‌آمیز ادامه داد. 

 

در ادامه این اتفاقات، وحید قلیچ به ما گفت: «این مسائل را می‌بینم از دست مدیران باشگاه حرص می‌خورم. اگر مدیریت بلد بودند، کار به اینجا نمی‌رسد که یک بچه، این‌طور در مورد پرسپولیس حرف بزند. این آدم که اسمش هم خیلی عجیب و غریب است، شجاعت کرده این‌طور حرف بزند، اما می‌بینید که مدیران باشگاه هیچ بخاری ندارند تا جوابش را بدهند!» او اضافه کرد: «سامان گوران یک دلقک است. از او انتظاری بیش از این نداریم ولی بقیه مدیران باید مقابلش بایستند. محسن خلیلی کجاست؟ چرا در صفحه اینستاگرامش شعر گذاشته؟ باید جواب این دلقک را می‌داد، باید کاری می‌کرد که گوران بیاید دم دفتر باشگاه و صد میلیون بار عذرخواهی کند، اما می‌بینیم که عین «یک سطل ماست»، فقط همه چیز را نگاه می‌کنند! آن هم از محسن سیدی؛ انگار نه انگار که مربی پرسپولیس شده. آقاجان! برو یک مصاحبه‌ای انجام بده، حرفی بزن، چیزی بگو که مردم بفهمند مربی پرسپولیس شدی!» 

 

قلیچ گفت: «این دلقک به خاطر بازی در تلویزیون مطرح شد، اما از آنجا اخراجش کردند. حالا در فضای مجازی به راحتی می‌تواند پرسپولیس را مسخره کند. البته اگر جرأتش را دارد، با ما پیشکسوتان باشگاه قرار بگذارد؛ خودمان جوابش را می‌دهیم! ما بلدیم با این‌جور آدم‌ها چطور برخورد کنیم. جرأت دارد چشم در چشم ما، این حرف‌ها را بزند. البته باید عدالت داشته باشیم، به خدا کار آن کسی که به لوگوی استقلال توهین کرد هم بد بود. هیچ جای دنیا، کسی جرأت ندارد با لوگوی باشگاه دیگر شوخی کند. لوگو و پیراهن، همه چیز یک باشگاه است. آن آدم کار بدی کرد، عذرخواهی هم کرد ولی گوران کارش توهین بود نه شوخی و مسخره کردن. کسی حق ندارد به هواداران استقلال، پرسپولیس، تراکتور، سپاهان، ملوان و هیچ باشگاه دیگری توهین کند.» 

 

او افزود: «گوران یک مدل خاصی است؛ چند وقت قبل ادای علی دایی را درآورد و بعد مجبور شد صد بار بگوید غلط کردم! بعد هم مدل صحبت علی پروین را مسخره کرد و باز هم مجبور شد بگوید غلط کردم! خب عزیز من، چرا یک کاری می‌کنی که بعدش بگویی غلط کردم و اشتباه کردم؟ تو اصلاً می‌دانی دایی و پروین چه کسانی هستند که مسخره‌شان می‌کنی؟ می‌دانی پرسپولیس چقدر هوادار دارد که این حرف‌ها را می‌زنی؟ اصلاً به تو چه ربطی دارد که بروی و سوراخ تیم‌ها را پیدا کنی؟ تو چه کاره‌ای؟» 

 

قلیچ در نهایت گفت: «هواداران پرسپولیس باید چشم‌شان را باز کنند و ببینند که چه کسی مدیر تیم‌شان شده و چطور نشسته تا فحش بخوریم. یادمان باشد که پیشکسوتان و هواداران باید به فکر باشند و جواب این دلقک‌ها را بدهند وگرنه از مسئول باشگاه آبی گرم نمی‌شود. اگر آن‌ها بلد نیستند جواب این آدم‌ها را بدهند، به من بگویند، خودم بلدم چه حرف‌هایی بزنم و چه کار‌هایی بکنم که گوران تمام دار و ندارش را جمع کند و از ایران برود!»

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------