کیانی: مافیا خودشان هستند که فوتبال را به لجن کشیده‌اند/ کهکشانی بودن مهم نیستاخبار,اخبار ورزشی,کیانی
کاپیتان تیم سپاهان اصفهان گفت: استیل آذین و حتی رئال مادرید در فصل گذشته کهکشانی بودند اما نتوانستند نتیجه خوبی بگیرند. مهم همدل بودن بازیکنان و در اختیار تیم بودن است.

مهدی کیانی در گفت و گو با فارس، در مورد شروع خوب سپاهان در لیگ نوزدهم گفت: خداراشکر در این بازی توانستیم پرقدرت شروع کنیم. در آن شرایط آب و هوایی و مقابل هواداران تیم خوب شاهین بوشهر، بازی کردن سخت بود. ولی ما محکوم به برد بودیم، از اول تیر تمریناتمان را شروع کرده بودیم و می‌دانستیم باید از بازی اول محکم و کوبنده شروع کنیم و توانستیم یک بازی خوب و منطقی انجام دهیم. به باشگاه،کادرفنی و بازیکنان تبریک می‌گویم و امیدوارم این بردها ادامه داشته باشد و بتوانیم امسال دل مردم خوب اصفهان را شاد کنیم.

 

کیانی در مورد درخشش بازیکنان تازه وارد سپاهان در هفته اول لیگ برتر گفت: به آن‌ها تبریک می‌گویم. آن‌ها بازیکنان جوانی هستند که در نبود دو سه بازیکن با تجربه تیم خیلی خوب کار کردند. امیدوارم درخشش آن‌ها ادامه داشته باشد و بهترین سال فوتبالی را پشت سر بگذارند.

 

وی در خصوص کسب عنوان بهترین هافبک لیگ هجدهم و در مراسم برترین‌ها گفت:‌ خداراشکر که بعد از سال‌ها دیده شدم! نمی‌خواهم به سال‌های قبل برگردم ولی واقعا سال گذشته تمرینات خوبی داشتم و زحمت زیادی کشیدم. البته این جایزه متعلق به مهدی کیانی نیست بلکه متعلق به کل بازیکنان، کادرفنی و باشگاه سپاهان و همچنین هواداران است. بعد از سال‌های طولانی، جدا شدن از تراکتور خیلی سخت بود ولی مجموعه و هواداران به من خیلی لطف داشتند که باعث شد سال خوبی را پشت سر بگذارم.

 

کاپیتان سپاهان در مورد اینکه برترین‌ها در زمانی برگزار شد که هیچ عضوی از سپاهان قادر به حضور در این مراسم نبود، گفت:‌ ما خیلی دوست داشتیم که در این مراسم حضور داشته باشیم. آرزوی هر بازیکنی است که در این مراسم‌ها حضور داشته باشد اما چون برنامه ریزی از قبل انجام شده بود و کسی هم نمی‌دانست بازی ما به تعویق می‌افتد، نمی‌شد کاری کرد. به هرحال قسمت و حکمت این بوده و به آن‌هایی که بودند و آن‌هایی که انتخاب شدند تبریک می‌گویم.

 

وی در مورد انتخاب نیازمند و کی‌روش به عنوان بازیکن اخلاق و بهترین گلزن، گفت: آن‌ها لایق بهترین‌ها هستند. پیام هم از لحاظ اخلاقی و هم از لحاظ فنی جزو بهترین‌ها است. امیدوارم در سال‌های پیش رو بتواند بیش از این خودش را نشان دهد و به عنوان بهترین دروازه‌بان انتخاب شود. کی‌روش هم پارسال عملکرد خیلی خوبی داشت و درخشید و ان‌شاالله امسال هم بتواند همین روند را ادامه دهد.

 

کیانی در خصوص اینکه تیم سپاهان به خاطر حضورهواداران با تعویق بازی در هفته اول موافقت کرد اما در این بازی به سرمربی این تیم توهین شد، گفت:‌ ما تا جایی که توانسته‌ایم به همه احترام گذاشته‌ایم. برای مردم خوب بوشهر هم احترام قائلیم و به نظر من این افراد هواداران بوشهری نبودند. آن‌ها تماشاگرنماهایی بودند که از جای دیگری خط گرفته بودند و ما سرچشمه آن را می‌دانیم از کجا است. امیرقلعه‌نویی آدم بزرگی است که با این چیزها کوچک نمی‌شود. مافیا خودشان هستند که واقعا فوتبال را به لجن کشیده‌اند و دلال بازی و کارهای دیگر می‌کنند و به گردن دیگران می‌اندازند! ما با تمام قدرت کارمان را انجام می‌دهیم، به این شعارها اهمیت نمی‌دهیم و به امید خدا تلاش می‌کنیم که بهترین سال را داشته باشیم.

 

بهترین هافبک لیگ هجدهم در مورد اینکه از سپاهان امسال به عنوان یک تیم کهکشانی نام‌برده می‌شود و آیا این تیم امسال به قهرمانی می‌رسد، گفت:‌ ما بازیکنان بزرگی داریم، اما کهکشانی بودن مهم نیست. تیم‌هایی مانند استیل آذین و حتی رئال مادرید در فصل گذشته کهکشانی بودند اما نتوانستند نتیجه خوبی بگیرند. مهم همدل بودن بازیکنان و در اختیار تیم بودن است. دیروز بچه‌های ما ثابت کردند همه جوره در اختیار تیم هستند و از دقیقه 1 تا 90 تمرکز کامل داشتند. آن‌ها می‌دانند که تمام تیم‌ها مقابل سپاهان انگیزه دارند و با تمام قدرت تمرین و تلاش می‌کنند. باید با تمام قدرت پیش برویم و شایستگی‌های خودمان را نشان بدهیم.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------