درگیری آقایان در لیگ فوتسال بانوان!اخبار,اخبار ورزشی
در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان هواداران مرد دو تیم با یکدیگر درگیر شدند.

به گزارش ایسنا، در هفته چهارم لیگ برتر فوتسال بانوان و در جریان دیدار تیم های شهروند ساری و دریژنو فرخ شهر که به میزبانی ساری برگزار شد. چند تماشاگر مرد از هر دو تیم با هم درگیر شدند. لیلا بریانیان، سرپرست تیم دریژنو در این مورد به ایسنا گفت: ما در ساری مهمان بودیم و اولین جایی هم بود که ورود مردان آزاد بود. آقایان هوادار ساری پشت دروازه مانشسته بودند که یکی از آنها  به بازیکن تیم ما فحاشی کرد.

 

او در این مورد افزود: آقایان هوادرا تیم ما که در سالن بودند بعد از این اتفاق ناراحت شدند و به هواداران تیم ساری گفتند چرا توهین می‌کنید و در نتیجه تماشاچی‌ها بهم ریختند و با هم درگیر شدند. باید این را هم بگویم که شروع بازی بدون حضور نیروی انتظامی بود و حتی این موضوع را به ناظر بازی هم گفتیم.

 

کاپیتان تیم بانوان دریژنو: هوادار ساری با مشت به سر هیئت مدیره ما زد!

 معصومه همتی، کاپیتان تیم فوتسال دریژنو فرخشهر وقوع درگیری را تائید کرد و در گفتگو با ایسنا ادعا کرد:  دراین بازی مردان را به سالن  راه داده بودند و از این تعجب کردیم. البته با این موضوع مشکلی نداشتیم. حدود ۱۵ تماشاگر از تیم ساری و مدیرعامل و دو نفر از اعضای هیئت مدیره ما به سالن وارد شدند.

 

او در این مورد افزود:  نیمه دوم بازی را خیلی خوب شروع کردیم و با حساب ۳ بر ۲ پیش افتادیم. مردان تیم ساری پشت دروازه ما نشسته بودند و مثل اینکه یکی از مردان آنها به گلر و نیمکت ما فحاشی کرده بود و همین باعث شروع درگیری شد.

 

 او در مورد شدت درگیری، مدعی شد: درگیری اتفاق  افتاد و حتی دست مدیرعامل ما هم زخم شد. به چشم خودم دیدیم که آقایان آنها با مشت به سر یکی از اعضای هیئت مدیره ما زدند. به داور گفتم بازی را متوقف کنید چون حاشیه‌ها پشت دروازه ما اتفاق می‌افتاد و صدا هم زیاد بود اما داور گفت مهم نیست و عوامل  بیرون کنترل می کنند،  در حالی که اصلا نیروی انتظامی در سالن نبود و  بعد از اینکه درگیری اتفاق افتاد به پلیس زنگ زدند. داور و ناظر نتوانستد این موضوع را مدیریت کنند.

 

کاپیتان تیم دریژنو فرخشهر در واکنش به اینکه تیم ساری به وجود آمدن درگیری بین هوادارن تیم‌ها را رد کرده است،  گفت: واقعا تعجب می‌کنم که چرا این حرف را زدند چون درگیری بالا بود و زد و خورد داشت. حرف آنها را تکذیب می‌کنم چون درگیری آنقدر بالا بود که بازی باید متوقف می شد.

 

همتی در پاسخ به این سوال که آیا تماشاگران زن هم درگیری داشتند، ادعا کرد: نیمه دوم حاشیه زیادی داشت و جنگ روانی بالا بود. تماشاگران ساری به ما فحاشی و به  داوری اعترض می‌کردند اما خانم‌ها درگیر نشدند.

 

با وجود اینکه بازیکنان و کادر فنی تیم دریژنو معتقد به درگیری بین هواداران تیمم‌هاهستند اما تیم ساری و شهرزاد نصیری، مسئول لیگ بانوان وقوع درگیری را تکذیب کردند.

 

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------