سرمربی خیبر خرم آباد: متاسفم برای فوتبال ایران که دست قلعه‌نویی افتاده!اخبار,اخبار ورزشی,مهرداد خادمی
سرمربی خیبر خرم آباد گفت: قلعه‌نویی حرفی زد و سرپرست ما هم به او اعتراض کرد زیرا نباید به قومیت ما توهین می‌کرد.

به گزارش فارس، مهرداد خادمی پس از بازی مقابل سپاهان اصفهان گفت: خط هافبک سپاهان همه بالای دویست بازی لیگ برتری دارند.

 

وی در مورد اینکه وسط زمین دراختیار تیم خیبر نبود گفت: شاید گل اول سپاهان روی یک حادثه بود. به تیم در طول هفته گفته بودیم باید در بیست دقیقه اول بتوانیم سپاهان را کنترل کنیم و اشتباه فردی نداشته باشیم. شاید گل سپاهان روی حادثه بود و باد هم بود. قبول دارم خط هافبک ما خوب کار نکرد. مشکل ما مشکل شماره ۶۶ نبود مشکل ما جایی بود که کیانی نبض سپاهان را در اختیار داشت و قرار بود او را کنترل کنیم. چون سپاهان وقتی میخ واست از دفاع به حمله بیاید این ضربان را کیانی تنظیم می‌کرد. من از تیمم راضی هستم. تیمم خوب کار کرد هرچند در دقایقی نفرات با تجربه ما نتوانستند بازی را بالانس کنند. دو توپ گل دوم و سوم را خودمان به سپاهان دادیم. بین دو نیمه به بچه‌های تیم گفتم اگر همین یک هیچ باید می‌توانیم گل بزنیم، ولی تمرکزشان را از دست دادند و بالاخره این تیم هرجا گیر میکرد تعویض هایش بازیکنان بزرگی بودند، اما در مجموع خوشحالم بعد مدت‌ها شهر ما زنده شد و مردم ما لذت بردند. زندگی برای ما ادامه دارد، به فکر لیگیم و به شهید قندی فکر می‌کنیم.

 

خادمی در مورد اینکه نیمکت خیبر همیشه با چالش روبرو است گفت: فکر می‌کنم امروز نیمکت ما زیاد چالش نداشت. قلعه‌نویی حرف می‌زد. دقیقه ۷۵، ۸۰ بازی سعید آقایی آمد، اما اگر بازیکن ما بود قطعا داور به او اخطار می‌داد یا او را اخراج می‌کرد، اما آن‌ها سپاهان هستند! سعید آقایی محروم بود، چون مصلح حالش بد بود فدراسیون قانون من در آوردی درآورد و سعید آقایی را بخشیدند تا بازی کند. قلعه‌نویی حرف زد سرپرست ما اعتراض کرد. نباید به قومیت ما توهین می‌کرد. من هم بودم جوابش را می‌دادم.

 

تمام فکر و ذکر ما به لیگ است که ان شاالله بتوانیم جایگاه خیلی خوبی داشته باشیم و فقط به صعود فکر می‌کنیم.

 

سرمربی خیبر در مورد اینکه آیا بازیکنان در حد انتظار بودند، گفت: تاکتیک ما این بود که زمین را به سپاهان بدهیم و فضا‌ها را به رویشان ببندیم. ما نمی‌توانستیم با توجه به نفراتمان مقابل آن‌ها در جلو بازی کنیم. اگر تین کار را می‌کردیم روز سختی داشتیم. متاسفانه خیلی جا‌ها برتری تیم را بازیکنان تعیین می‌کنند و دست مربی نیست. شما خط جلوی سپاهان را بینید. شهباززاده، قربانی، حسینی و محبی که جدیدا در تیم ملی بازی می‌کند، اما من از تیمم راضی هستم. تیم ما خوب بود و از نفر خاصی نمی‌توانم نام ببرم.

 

خادم پور در ادامه گفت: شما نمی‌توانید قیاس کنید. سپاهان را نمی‌توانیم با فومن قیاس کنیم. بالاخره طرز فکر ما در این بازی با بازی فومن فرق می‌کرد. خط حمله فومن یا شهیدقندی قابل مقایسه نیست. سپاهان تیم‌های بزرگ را در ورزشگاه آزادی به زانو در می‌آورد. ما تدابیرمان برای یک بازی است. بازی به بازی فکر می‌کنیم. ما نمی‌توانستیم بازی بازی کنیم. دقیقا لحظاتی که باز بازی کردیم دو گل خوردیم. نفری نداشتیم که بازی را برای ما در بیاورد. تدابیر داشتیم. نیتمان این بود که تا یک ربع آخر بازی را یک هیچ نگه داریم، اما تجربه بازیکنان سپاهان اجازه نداد.

 

وی در خصوص اینکه آیا به حضور سعید آقایی اعتراض دارد گفت: قطعا. ما خیبر هستیم آن‌ها سپاهان هستند. دیشب مصلح در بیمارستان بود، سعید آقایی را تبصره زدند که ربطی به جام حذفی ندارد، اما محرومیت انضباطی همه جا پا بر جاست.

 

سرمربی خیبر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قبول دارد این باخت به خاطر رفتار‌های قلعه‌نویی بود، گفت: بله، صد در صد موافقم.

 

وی در ادامه گفت: تفکر بازی حذفی فرق می‌کند. تفاوت کیفیت را بازیکنان رقم می‌زنند. یک جا‌هایی اصلا کار دست من نیست. این جا تفاوت قیمت هاست. در طول شش روز گذشته تیم مان را تغییر دادیم و گفتیم هافبک دفاعی‌ها روز بازی با سپاهان برگ برنده ما هستند. آن‌ها می‌توانند تیم ما را برنده کنند یا به زمین بزنند.

 

خادمی در پایان گفت: تماشاگران عالی بودند. مردم خرم آباد مردم شریف و پاکی هستند. متاسفم برای فوتبال ایران که دست امیرقلعه‌نویی افتاده است. فقط بازیکنانش نتیجه می‌گیرند. کیفیت فنی او را باید در لیگ ببینید. لیگ مشخص می‌کند، چون پایاپای است. ما مردم ساده و باشرافتی هستیم، او با سیاه بازی آمد و با ما بازی کرد! ان شاالله که من اشتباه کنم، اما گل اول سپاهان به طور یقین هند بود. یک گل روی تیم بی تجربه خیلی تاثیر دارد. من در طول هفته به بازیکنان گفته بودم شما بیست دقیقه را در آورید بازی عوض می‌شود. متاسفانه وقتی نفری دارید که بازی نکرده، بازیکنان من به جز دو سه نفر بالای ۵۰۰ نفر تماشاگر ندیده اند. کار شما سخت است. فوتبال خم رنگرزی نیست. زمان می‌خواهد. شما همه کمک کنید به ما.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

سایر خبرهای داغ    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------