آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,علی نظرمحمدی

علی نظرمحمدی از سپیدرود کنار گذاشته شد

مدیریت باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت ضمن تقدیر از زحمات غیر قابل انکار آقای علی نظرمحمدی در شکل گیری و آماده سازی سپیدرود…


واکنش عرب به حضور همزمان در پرسپولیس و فدراسیون دوومیدانیاخبار,اخبار ورزشی,ایرج عرب
سرپرست فدراسیون دوومیدانی گفت: ما هر جا باشیم، آیندگان از ما یاد خواهند کرد که چطور رفتار و مدیریت کرده ایم و باید یادگاری خوبی از خود به جا بگذاریم، پس فرصت زیادی نداریم.

به گزارش فارس، ایرج عرب در جلسه معارفه اش به عنوان سرپرست فدراسیون دوومیدانی اظهار داشت: این جلسه کمی قبل تر برای خودم هم در پرسپولیس بود و از مدیرعاملی خداحافظی کردم. حالا در جای دیگری خدمت خواهیم کرد. از زحمات کیهانی هم تشکر می کنم. به هرحال ما هر جا باشیم، آیندگان از ما یاد خواهند کرد که چطور رفتار و مدیریت کرده ایم و باید یادگاری خوبی از خود به جا بگذاریم.

 

وی ادامه داد: مدیریت به این شکل است که نقاط ضعف و قوت دارد. افراد هیچ گاه با نیت بدی وارد سازمانی نمی شوند. شاید معذوریت و محدودیت هایی وجود دارد که برخی کارها به سرانجام نمی رسد، اما همه دوست دارند کار و تلاش کنند موفق باشند.

 

عرب گفت:  در دوران سرپرستی دو سه موضوع وجود دارد. ابتدا حفظ شرایط فعلی و سپس موضوع برگزاری مجمع است. از وزیر ورزش و داورزنی خواستم که این انتخابات هرچه سریعتر برگزار شود چون این رشته المپیکی است و فرصت زیادی نداریم.

 

وی در مورد اینکه حضورش در پرسپولیس خللی در کارش ایجاد نمی کند، گفت:  آنجا موظف هستم و مشکلی ایجاد نمی کند.

 

وی در مورد طلب حدادی از پرسپولیس گفت: این موضوع را از انصاری فرد سوال کنید.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------