ویلموتس: هدفم تاریخ سازی با ایران استاخبار,اخبار ورزشی,ویلموتس
سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال کشورمان ما در گفتگو با یک شبکه تلویزیونی بلژیک گفت هدفش از آمدن به ایران تاریخ سازی است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، گزارشگران تلویزیون فرانسوی زبان RTL-TVI بلژیک به ایران آمدند تا از نزدیک برنامه‌ای درباره فعالیت‌های مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در داخل و خارج از زمین مسابقه تهیه کنند.

 

ویلموتس در گفتگو با خبرنگار این شبکه تلویزیونی عنوان کرد که هدفش از آمدن به ایران تاریخ سازی است.

 

سایت این شبکه تلویزیونی در معرفی برنامه اش نوشت: مارک ویلموتس از ماه سپتامبر مربیگری تیم ملی ایران را بر عهده دارد. بعد از ساحل عاج و البته بلژیک، "ویلی" با چالش جدیدی روبرو است. او موافقت کرد که برنامه روزانه خود را در زمین و خارج از زمین به ما نشان دهد. یک برنامه اختصاصی از گلزن و مربی سابق شیاطین اروپا برای امروز جمعه (۱۹:۴۵ به وقت محلی) پخش خواهد شد.

 

مارک ویلتوتس ابتدا به تیم ما گفت: ایران، ایران، ایران ... در ابتدا گفتم نه. دو ماه و نیم گفتم که من به ایران نمی‌روم. کمی بی علاقه بودم. می‌گفتم، مثل هر کس دیگری، ایران را نمی‌شناسم، نمی‌دانم کجا می‌روم ... کشوری که در جنگ بود، ایران و عراق، من آن را هم از طریق تلویزیون می‌دانستم، این تمام چیزی بود که من می‌دانستم ... و بعد، با خودم گفتم "می دانید چه، من می‌روم ببینم". او حقوق بیش از یک میلیون یورو در سال دریافت می‌کند.

 

ویلموتس گفت: هدف من این است که با ایران تاریخ سازی کنم، به جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر بروم و در آنجا کاری انجام بدهم- از نظر شخصی است - این ششمین جام جهانی من خواهد بود. به عنوان یک بازیکن و مربی. در حال حاضر بد نیست، در حال حاضر اوضاع خوب است.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------