کارشناس داوری دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی/ داور به درستی پنالتی پرسپولیس را پس گرفتاخبار,اخبار ورزشی,کارشناس داوری دیدار پرسپولیس و پارس جنوبی
داور بین المللی سابق فوتبال ایران گفت: داور به درستی پنالتی پرسپولیس را در بازی با پارس جنوبی پس گرفت.

به گزارش فارس، سعید مظفری زاده  در گفت و گو با شبکه سه در مورد نحوه قضاوت علی صفایی داور بازی پرسپولیس و پارس جنوبی اظهار داشت: تیم داوری در این مسابقه خوب قضاوت کرد و عملکرد قابل قبولی داشت. مهم ترین صحنه بازی اعلام پنالتی به سود پرسپولیس بود که داور به اشتباه به ضرر پارس جنوبی اعلام پنالتی کرد.

 

وی افزود: داور سپس با داور پشت دروازه مشورت کرد و به درستی پنالتی پرسپولیس را پس گرفت. زیرا توپ به شانه بازیکن پارس جنوبی خورده بود نه به دست این بازیکن.

 

مظفری زاده در مورد اخراج مگنو باتیستا اظهار داشت: مگنو در صحنه اول یک کارت زرد گرفت و در ادامه بازی یک ضربه با دست به صورت بازیکن پرسپولیس زد که مستحق دریافت کارت زرد دوم بود و به درستی این بازیکن اخراج شد.

 

سلیمانی: پنالتی پرسپولیس دیده نشد/ داور پشت دروازه شجاع بود

حیدر سلیمانی کارشناس داوری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره قضاوت علی صفایی در دیدار پارس جنوبی و پرسپولیس گفت: در دقیقه ۳۸ شوت کنعانی‌زادگان به دست مدافع پارس جنوبی خورد که به نظر می‌رسید بازیکن حریف از روی عمد دستش را در مسیر توپ قرار داد و پنالتی پرسپولیس گم شد.

 

وی ادامه داد: در دقیقه ۶۳ داور به اشتباه به سود پرسپولیس اعلام پنالتی کرد که داور پشت خط دروازه با تصمیمی شجاعانه، داور را منصرف کرد و صفایی هم از تصمیم خود بازگشت. اخراج باتیستا درست بود و هافبک برزیلی پارس جنوبی با آرنج به صورت نعمتی زد. درباره صحنه‌ مشکوک دقیقه ۲۸ در محوطه جریمه پرسولیس هم نمی‌توانم نظری بدهم زیرا صحنه‌های تلوزیونی خیلی واضح نبود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------