آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,مسی

«مسی» در کنار قهرمان فرمول یک جهان، برنده بهترین ورزشکار سال ۲۰۱۹

«لوئیس همیلتون» و «لیونل مسی» به طور مشترک جایزه بهترین ورزشکار سال را در مراسمی در برلین به خود اختصاص دادند. همیلتون ۳۵…


فتح‌الله‌زاده: تهدید نکردم از استقلال می‌روماخبار,اخبار ورزشی,فتح‌الله‌زاده
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: من تهدید نکردم از استقلال می‌روم و همواره گفته‌ام و باز هم می‌گویم سرباز استقلال هستم و می‌خواهم به تیم محبوبم کمک کنم.

به گزارش ایرنا، «علی فتح‌الله‌زاده» در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امیدوارم استقلال بتواند با تلاش بازیکنان و تدابیر کادر فنی نمایش خوبی را مقابل الریان قطر به نمایش گذاشته و به پیروزی برسد.

 

وی در واکنش به این موضوع که گفته می‌شد وی تهدید کرده که در صورت عدم انتصاب به سمت مدیرعاملی استقلال، استعفا خواهد کرد، گفت: من تهدید نکردم از استقلال می‌روم. همواره گفته‌ام و باز هم می‌گویم سرباز استقلال هستم و می‌خواهم به تیم محبوبم کمک کنم. من در سمت مدیرعاملی می‌توانم به استقلال کمک کنم.

 

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: کار من اجرایی است و اگر قرار باشد عضو هیات مدیره استقلال باشم بهتر است فرد دیگری که بتواند کمک کند، جانشین من شود.

 

فتح‌الله‌زاده تصریح کرد: وقتی دیدار استقلال و الریان قطر به پایان برسد، می‌توان درباره این موضوعات حرف زد و تصمیم‌گیری کرد.

 

وی تاکید کرد: هیات مدیره درباره کارهای اجرای دخالتی ندارد و سیاست‌های کلان را در نظر می‌گیرد اما مسوول اول و آخر اجرایی باشگاه استقلال مدیرعامل است.

 

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پایان درباره مصاحبه فرهاد مجیدی علیه مدیریت استقلال گفت: فرهاد مجیدی ناراحت بود و تحت فشار مصاحبه‌هایی را انجام داد؛ ناراحتی او به زودی برطرف می‌شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------