واکنش تند استقلال به اقدام پرسپولیسی‌ها؛ چرا کرونا آبی است؟اخبار,اخبار ورزشی,پوستر تیم پرسپولیس برای کرونا
تازه‌ترین دعوای باشگاهی مدیر رسانه‌ای استقلال باشگاه پرسپولیس را متهم به این کرده که در طراحی پوستر مبارزه علیه کرونا عمدا رنگ ویروس را آبی انتخاب کرده‌اند.

به گزارش همشهری آنلاین، دعواهای باشگاهی در میان تیم های لیگ برتری کم کم از فضای  کری های فوتبالی خارج می‌شود. در تازه ترین نوع از این اقدامات مدیر رسانه ای استقلال باشگاه پرسپولیس را متهم به این کرده که در طراحی پوستر  مبارزه علیه کرونا عمدا رنگ ویروس را آبی انتخاب کرده اند.

 

«رنگ ویروس را عامدانه آبی کردید که نشان دهید حتی جان و ‌سلامتی مردم برای شما بازیچه کری‌خوانی‌های هواداری است. ‌مثل سکوت موذیانه‌ای که در مقابل اعتراض سایر تیم‌ها نسبت به تعطیلی لیگ برتر به خاطر ویروس کرونا داشته‌اید! ‌کاش قدرتمندانی که برخلاف رسالت‌شان حامی تمام این رفتارهای زشت و دور از شأن شما بودند، می‌دانستند که این پلشتی‌ها از کرونا هم خطرناک‌تر است. ‌نفرت‌پراکنی و هواداری فوتبال فاصله عمیقی دارند که درک نکردنش آن هم وسط یک بحران همه‌گیر انسانی، مایه خجالت است. فارغ از هر رنگ، جان همه سلامت. ‌دست‌ها و چشم‌های خود را بشوییم، برای اینکه انسانی بنویسیم و ببینیم.»

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------