کریمی: این جنجال ها را تمام کنید!/ نتایج پرسپولیس ربطی به مدیرعامل و هیئت مدیره ندارداخبار,اخبار ورزشی,علی کریمی
علی کریمی اعتقاد دارد که تغییر مدیریت در سال های گذشته نیز اتفاق افتاده و نمی‌تواند مانع از قهرمانی تیم شود.

به گزارش ورزش سه، پرسپولیسی ها هفته ملتهب و پرتنشی را سپری کردند. استعفای انصاری‌فرد و جانشینی رسول پناه، سبب شد تا دوباره بحث های هواداری بالا بگیرد. در این بین حالا علی کریمی با یک پیغام تلگرامی، موضع خود در این زمینه را منتشر کرده و درخواست هایی نیز از هواداران داشته است.

 

کریمی که بی تردید یکی از محبوب ترین پیشکسوتان تاریخ باشگاه پرسپولیس است، در این پیام به تغییرات متوالی در پرسپولیس اشاره کرده و نوشته است: «اینروزها دوباره شاهد تغییرات در مدیریت باشگاه هستیم! روى صحبتم با هواداران پرسپولیس هست؛ در دو  سال گذشته چند مدیرعامل و چند بار افراد هیئت مدیره تغییر کرده؟ با این اوضاع احوال تیم چه نتایجى کسب کرد، بهترین نتایجش را در لیگ برتر.»

 

او در ادامه با صراحت درخصوص مدیران عامل و  اعضای هیئت مدیره نوشته است: «این نتایج ربطى به مدیرعامل و هیئت مدیره نداشت، فقط و فقط نتیجه حمایت بیش از پیش هواداران و سعى وتلاش کادر و بازیکنان بود وبس. این نشان دهنده این است که با تمام این تغییرات، باز با حمایت هواداران و روحیه دادن به کادر و بازیکنان امسال قهرمانى به مراتب راحت‌تر از سه سال گذشته مى‌باشد.»

 

وی همچنین خطاب به افرادی که پس از استعفای انصاری فرد، در شبکه های اجتماعی برخی صحبت ها را مطرح کرده اند، نوشت: «روى حرفم با محدود کسانى هست که در شبکه هاى اجتماعى دنبال حاشیه درست کردن براى تیم مى‌باشند؛ تیم شرایط خوبى دارد و بگذارید کارش را کند.»

 

او همچنین از هواداران پرسپولیس خواست: «با حمایت می‌توانید مثل سالهاى گذشته شاهد موفقیت تیم باشید و لاغیر. پس از کادر و بازیکنان حمایت کنید، مطمئن هستم بازیکنان هم شرایط رو درک می‌کنند و با جایگاهى که تیم دارد تمام تلاش‌شان را انجام می‌دهند».

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------