آخرین اخبار ورزشی


,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

2 سال محرومیت از حضور در ورزشگاه برای خاطیان حمله به اتوبوس پرسپولیس

کمیته انضباطی آرای خود را در خصوص تیم های لیگ برتر و دسته اول صادر کرد. به گزارش فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال،…

فیفا قرارداد بازیکنان را از 10 تیر تمدید نمی‌کنداخبار,اخبار ورزشی,فیفا
مدیر حقوقی فیفا اعلام کرد فدراسیون جهانی نمی تواند قرارداد بازیکنانی که 10 تیر تمام می شود را تمدید کند.

به گزارش فارس، به نقل از سایت «کالچو مرکاتو» ایتالیا، فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) تاکید کرد که قرارداد بازیکنان را تمدید نمی کند و آنهایی که قراردادشان در تاریخ 30 ژوئن(10 تیر) تمام می شود، می توانند از تیمشان جدا شوند و به تیم جدیدی بروند.

 

امیلیو گارسیا سیلور، مدیر حقوقی فیفا درباره این حکم، گفت: فیفا نمی تواند قراردادهایی که تا تاریخ 30 ژوئن(10 تیر) امضا شده را به خاطر کرونا تمدید کند و بازیکنان می توانند باشگاه را ترک کنند اما با این وجود قادر به رفتن به تیم جدیدی نمی شوند چون دوره نقل و انتقالات تغییر می کند.

 

وی افزود: فیفا توانایی این را ندارد که قراردادهای بازیکنان را فرار از تاریخ 30 ژوئن(10 تیر) تمدید کند اما پنجره نقل و انتقالات نیز یکسان نخواهد بود و بازیکنان نمی توانند قرارداد جدید امضا کنند. اما این امکان وجود دارد که یک بازیکن با قرارداد قرضی به باشگاهی که قرارداد دائمی با آن دارد در این مدت برگردد. این بازیکن از لحاظ تئوری می تواند به هر باشگاه جدیدی برود ولی در این شرایط تنها می تواند به باشگاه اصلی اش بر گردد.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی