آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس درباره مثبت بودن تست دو تن از اعضای تدارکات تیم/ چهار تست مشکوک کرونا در باشگاه تراکتور

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد دو عضو تدارکات این تیم که به کرونا مبتلا هستند، در قرنطینه خانگی به سر می‌برند و هیچ ارتباطی با…


منزوی: من و اعضای هیئت مدیره استقلال در جریان انتصابات و برکناری‌ها نبودیم/ ماشین امضا شده‌ام!اخبار,اخبار ورزشی,منزوی
کامران منزوی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال، تاکید کرد که او و به احتمال زیاد سایر اعضای هیئت مدیره در جریان تغییرات باشگاه نبوده است.

کامران منزوی در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص انتصابات و هم چنین مسائل مالی باشگاه استقلال اظهار داشت: من در جریان انتصابات و برکناری‌ها در باشگاه نبودم و بعید می‌دانم سایر اعضا هم در جریان باشند. مدیرعامل باشگاه با توجه به اختیارات قانونی خود اقدام به کلیه انتصابات کرده و بنده قطعا و به احتمال زیاد سایر اعضای اسمی هیئت مدیره نیز در جریان نیستند. من هم از طریق رسانه‌ها متوجه تغییرات شده‌ام.

 

وی با اشاره به بحث مسائل مالی باشگاه تصریح کرد: در همان ابتدای حضور جناب آقای احمد سعادتمند و ضمن پافشاری بر استعفا صراحتا عرض کردم که مشکلات استقلال ساختاری و زیربنایی است و رفت و آمد افراد و تغییر مدیریت، اثر ندارد و الان هم نمی‌دانم چه قولی و بر چه اساسی به کادرهای مختلف فنی و ..و بازیکنان داده شده و منابع مالی چگونه تامین خواهد شد. ضمن اینکه این نوع تقابل با مدیریت و بیان مشکلات از طریق فضای مجازی و رسانه ها به هیچ وجه زیبنده استقلالی‌ها نیست.

 

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص حضور یا عدم حضور در هیئت مدیره استقلال گفت: به طور مکررگفته‌ام تا روز معرفی جانشین و ترمیم هیئت  مدیره و فقط برای روی زمین نماندن یک سری اقدامات اداری و تشکیلاتی مانند ماشین امضا آن هم در رابطه خزانه و یا خصوصی سازی حضور دارم تا مبادا این چنین تصور شود که با عدم امضای این مدارک قصد عدم همکاری با مدیر جدید را داشته و یا مانعی برای اجرای برنامه‌های احتمالی ایشان تلقی شود، و گرنه من خودم را رفته می‌دانم و بهتر است زودتر تکلیف کار روشن شود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی
 

تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------