X

آخرین اخبار ورزشی


جعفر سمیعی,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

سمیعی: تیمِ خاص بودن نه جرم است و نه گناهی دارد/ به جای جنجال کردن بیشتر به متن کار می‌پردازم

جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به آنهایی که این تیم را خاص می‌دانند، پاسخی جالب توجه داد. به گزارش تسنیم، جعفر سمیعی…

مهدی: مسابقات لیگ برگزار می‌شود/ تیم‌های ایرانی حاضر در لیگ‌ قهرمانان نباید درگیر لیگ داخلی باشنداخبار,اخبار ورزشی,سهیل مهدی
سرپرست برگزاری رقابت های سازمان لیگ توضیحاتی درباره شروع لیگ فوتبال ایران ارائه کرد.

به گزارش فارس، برنامه زنده از فوتبال چه خبر؟؛ چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت در گفتگو با سهیل مهدی، سرپرست برگزاری رقابت های سازمان لیگ به توضیح درباره شروع لیگ فوتبال کشورمان اختصاص داشت.

 

سهیل مهدی، سرپرست برگزاری رقابت‌های سازمان لیگ درباره زمان شروع تمرینات و رقابت های لیگ گفت: خوشبختانه در جلسه‌ای که با ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا در ورزش داشتیم؛ به تعاملات خوبی رسیدیم و چارچوب هایی برای نهایی شدن توسط این ستاد به ریاست خلیلیان تنظیم شد. این چارچوب ها تحویل وزارت ورزش شده تا مورد بازبینی قرار گرفته و سپس نظرشان را اعلام کنند تا ما بتوانیم سراغ برنامه ریزی ها برویم.

 

وی در پاسخ به این سوال که شروع تمرین شهرخودرویی ها ۱۵ اردیبهشت خواهد بود؟ و آیا این آغازی برای تمرینات تیم های فوتبال است؟ اظهار کرد: باشگاه‌ها برای بازیکنانی که در شهرستانها و یا حتی خارج از کشور هستند؛ به علت مشکل بودن تهیه بلیط و شرایط خاص این روزها،  فراخوان داده‌اند تا در آن زمان به تیم ملحق شوند. تا اگر شرایط طوری شد که تمرینات در آن زمان شروع شود زمان را از دست ندهند و این فراخوان در واقع یک آماده باش است. تا به امروز تمام تیم ها پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرده اند و گزارشی مبنی بر شروع تمرین به ما نرسیده است.

 

مهدی در این باره که اگر جواز شروع تمرینات برای ۱۵ اردیبهشت صادر شود؛ احتمالا شروع رقابت های لیگ ۶ خرداد خواهد بود؛ گفت: هرچه شروع لیگ زودتر اتفاق بیافتد؛ فشردگی کار کمتر خواهد بود. اواسط مرداد لیگ قهرمانان آسیا را در پیش داریم. تا آن وقت باید طوری زمان را مدیریت کنیم که باشگاه‌ها دیگر درگیر مسابقات داخلی نباشند.

 

سرپرست برگزاری رقابت های سازمان لیگ درباره منتفی شدن عدم برگزاری ادامه لیگ و ناتمام ماندن آن گفت: امیدواریم به سمت منتفی شدن کامل نرویم زیرا سرمایه گزاری های زیادی صورت گرفته و همه متضرر می شوند. سعی بر این است تا بین بد و بدتر آنچه که بهتر است را انتخاب کنیم تا فضا متشنج نشود.

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی