آخرین اخبار ورزشی


تیم استقلال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

تصمیمات عجیب سلطانی فر؛ مددی هم ابقا شد هم عضو هیات مدیره؛ عبدیان رفتنی شد!/ حمایت مهدی قایدی از فرهاد مجیدی

وزیر ورزش و جوانان نشستی را با گزینه های احتمالی حضور در هیات مدیره استقلال برگزار کرد. به گزارش فارس، بعد از استعفای 3 نفر…

ذی‌حساب باشگاه پرسپولیس: بله، به حساب بیرانوند پول اضافه واریز شداخبار,اخبار ورزشی,بیرانوند

چند روز قبل در گزارشی از گاف مدیران پرسپولیس در گذشته پرده‌برداری کردیم که البته این موضوع ارتباطی به مدیریت فعلی نداشت اما توضیحات عجیب‌وغریب سرپرست موقت سرخ‌ها باعث شد تا ابعاد جدیدی از جریان واریزی پول اضافی به حساب علیرضا بیرانوند را منتشر کنیم.

 

ماجرا به واریز اشتباه مبلغی بیش از یک میلیارد تومان به حساب گلر ملی‌پوش پرسپولیس اختصاص داشت، پولی که البته به حساب باشگاه برنگشت و ظاهرا در دوره مدیریت انصای‌فرد به قرارداد او اضافه شده تا گاف قرمزها به نفع او تمام شود. اما گفته می‌شود رسول‌پناه تحت‌فشار بیرانوند قرار داشته و از بیخ‌وبن ماجرا را تکذیب کرد، ماجرایی که مسئولان قبلی و حتی فعلی آن راتایید کرده‌اند تا مشخص شود مدیران فعلی پرسپولیس برای تکذیب اخبار با دستپاچگی تصمیم می‌گیرند و ظاهرا مشاوران خوبی ندارند!

 

مسئول اسبق پرسپولیس: 2 بار ذی‌حساب برای بازگرداندن پول نامه زد

یکی از مدیران ارشد پرسپولیس در زمان ایرج عرب درخصوص اینکه چرا در لیست منتشر شده که توسط یکی از مدیران پرسپولیس در زمان انصاری‌فرد منتشر شد علیرضا بیرانوند به‌جای اینکه مثل سایر بازیکنان از باشگاه طلبکار باشد بدهکار بود، به خبرنگار «فرهیختگان» گفت: «در آن زمان اشتباه محاسباتی صورت گرفت و مبلغ اضافه‌تری به حساب شماره یک تیم واریز شد. البته چون او با پرسپولیس دو فصل دیگر هم قرارداد داشت اتفاق خیلی خاص و بزرگی نبود که بخواهیم به آن بپردازیم.» او ادامه داد: «همان زمان ذی‌حساب دو بار به بیرانوند نامه زد تا در جریان این پول اضافه که به حسابش واریز شده قرار بگیرد بعد هم که پول برنگشت تصمیم گرفتیم از مبالغ آتی که قرار است به حساب بازیکنان واریز شود این پول را از حساب بیرانوند کم کنیم.» این مدیر اسبق در خاتمه خاطرنشان کرد: «من در جریان بند و اضافه شدن مبلغ مذکور به قرارداد بیرانوند نیستم اما اگر موضوع روال عادی خودش را طی می‌کرد این مبلغ تا به امروز از حساب بیرانوند کم شده بود.»

 

 ذی‌حساب باشگاه: پول اضافه واریز شد اما قرارداد جاری داشتیم و گاف نبود!

شاید یکی از نفراتی که می‌توانست در خصوص این پول اظهارنظر دقیقی داشته باشد ذی‌حساب باشگاه پرسپولیس است که اتفاقا از زمان مدیریت ایرج عرب تا به امروز تغییر هم نکرده است. او درخصوص واریز مبلغ اضافه به حساب بیرانوند در زمان مدیریت عرب به «فرهیختگان» گفت: «چون قرارداد بیرانوند مستمر بوده و این بازیکن همچنان با پرسپولیس قرارداد داشت و فسخ نکرده بود، نمی‌توان گفت پول اضافی واریز شده است چراکه در ادامه قرارداد این مبلغ محاسبه شده و از حسابش کم می‌شود و اتفاق خاصی نیفتاده است. اما اینکه به حساب آقای بیرانوند پول اضافه‌تر واریز شده، درست است.»

 

او در پایان خاطرنشان کرد: «من بعید می‌دانم که بند جدیدی به حساب آقای بیرانوند اضافه شده باشد، اما اگر مورد مکتوبی نباشد قطعا بیرانوند این مبلغ را به باشگاه بدهکار خواهد بود و این مبلغ از حساب دریافتی‌های این بازیکن در ادامه کسر می‌شود.»

 

 لیستی که رسول‌پناه ندید!

نکته جالب این است که مدیر فعلی پرسپولیس می‌توانست قبل از اینکه اقدام به تکذیب گزارش کند نگاهی به لیست منتشر شده درباره ارقام پرداختی به بازیکنان پرسپولیس در زمان مدیریت عرب بیاندازد. لیستی که مشخص می‌کرد در آن مقطع سه بازیکن طلبی از باشگاه نداشتند و سایرین همگی از باشگاه طلبکار بودند اما بیرانوند یک میلیارد و 280 میلیون تومان به باشگاه بدهکار بود!

 

آرش محمدی/ فرهیختگان

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی