اعتراض پرسپولیس به برنامه ریزی سازمان لیگ: چرا بازی استقلال انجام نشد؟/ میزبانی شاگردان منصوریان مقابل استقلال سلب می شود؟باشگاه پرسپولیس،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
باشگاه پرسپولیس اعتراض خودش را نسبت به برنامه ریزی مسابقات لیگ برتر اعلام کرد.

به گزارش فارس، روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد؛ انتشار برنامه جدید سازمان لیگ، سوالات فراوانی را در ذهن اهالی فوتبال به وجود آورده و در این میان، باشگاه پرسپولیس نیز اعتراض نسبت به برنامه اعلامی را حق واقعی خود می‌داند.

 

در شرایطی که باشگاه پرسپولیس طبق وظیفه ذاتی خود، حامی فوتبال کشورمان بوده و مثل همیشه، خود را همراه، همگام و پشتیبان تیم ملی می‌داند و بیشترین بازیکن و ستاره را در اوج آمادگی، تقدیم تیم‌ملی کرده اما به نظر می‌رسد برنامه ادامه مسابقات داخلی، به ضرر سرخ‌ترین تیم آسیاست.

 

پرسپولیس با شش بازیکن ملی‌پوش و همچنین کریم باقری مربی تیم، باید روز ۳۰ خرداد در سوپرجام به میدان برود اما برنامه به گونه‌ای تنظیم شده که تیم‌های دیگر با وجود ملی‌پوشان کمتر، می‌توانند استراحت بیشتر و زمان بهتر برای ریکاوری داشته باشند. این موضوع به سوالی بزرگ برای خانواده پرسپولیس تبدیل شده و امیدواریم مسئولان سازمان لیگ در این خصوص پاسخگو باشند.

 

آن‌ها باید به اهالی فوتبال توضیح بدهند که چرا پرسپولیس غیر از سوپرجام، در باقی هفته‌ها نیز مجبوراست قبل از سپاهان بازی کند و از سوی دیگر، با چه دلیلی بازی عقب‌افتاده استقلال که تنها یک ملی‌پوش داشت، در زمان برگزاری رقابت‌های عقب‌افتاده چند باشگاه دیگر انجام نشد؟ آیا قرار است شرایط ویژه‌ای برای برخی تیم‌ها را شاهد باشیم یا این برنامه‌ریزی فقط یک اشتباه محاسباتی و البته تکراری از سوی سازمان لیگ بود؟

 

باشگاه پرسپولیس نسبت به اتفاقات اخیر، به خصوص برنامه‌ریزی سازمان لیگ معترض است. امیدواریم این موضوع به سرعت مورد بررسی قرار گرفته و از راه‌های قانونی و براساس انصاف و عدالت، تغییر کند تا ذهنیت افزایش فشار بر روی پرسپولیس در جهت سود بردن سایر رقبا را از بین ببرد.

 

 درخواست هیات فوتبال برای حل مشکل آلومینیوم/میزبانی شاگردان منصوریان مقابل استقلال سلب می شود؟ +نامه

هیات فوتبال استان مرکزی نامه‌ای را به اداره ورزش و جوانان این استان برای حل مشکلات تیم آلومینیوم اراک ارسال کرد.

به گزارش فارس، مطالبات پیمانکار نور در ورزشگاه امام خمینی(ره) شهر اراک که باید از سوی اداره ورزش و جوانان استان مرکزی پرداخت شود، هرروز ابعاد تازه‌ای پیدا می‌کند و این مساله باعث شده تا میزبانی آلومینیوم در مسابقات لیگ برتر دچار مشکل شود.

 

چندی پیش پیمانکار نورافکن ورزشگاه امام خمینی دراعتراض به پرداخت نشدن مطالباتش، پروژکتورها را باز و جدا کرد تا سازمان لیگ در مورد برگزاری مسابقات لیگ برتر به باشگاه آلومینیوم اخطار بدهد و خواهان رفع این مشکل شود. با این حال دیدار آلومینیوم و پدیده با تغییر ساعت بازی در زمانی برگزار شد که احتیاج به نور نداشته باشد.

 

اما با توجه به گرمای شدید هوا در ماه تیر، میزبانی آلومینیوم از استقلال در هفته بیست و پنجم لیگ برتر در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته چرا که سازمان لیگ با ارسال نامه‌ای به باشگاه اراکی اعلام کرد تغییر زمان بازی به دلیل گرم شدن هوا امکان پذیر نیست و اگر این باشگاه نتواند مشکل نور را برطرف کند، برگزاری مسابقه در ورزشگاه واجد شرایط دیگری انجام خواهد شد.

با توجه به اخطار جدید سازمان لیگ، هیات فوتبال استان مرکزی نامه‌ای را به اداره ورزش و جوانان این استان ارسال کرده تا هرچه سریعتر برای رفع مشکل نور در ورزشگاه امام خمینی اقدام شود. هیات فوتبال مرکزی در این نامه از سلب میزبانی آلومینیوم اراک در بازی‌ها خانگی در صورت عدم رفع نواقص و مشکلات خبر داده است.

باشگاه پرسپولیس،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 


مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی