سانتوس: آلمان تیم برتر میدان و پیروزی حقش بود/ یواخیم لو: قدرت روانی‌مان را نشان دادیمفرناندو سانتوس،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال پس از باخت مردانش برابر آلمان در دور دوم مرحله گروهی یورو ۲۰۲۰ به برتری حریف اذعان کرد.

به گزارش تسنیم، فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتغال پس از باخت 4 بر 2 امشب (شنبه) تیمش برابر آلمان در شب نهم رقابت‌های یورو 2020، به خبرنگاران گفت: ما بازی را خوب شروع کردیم و سازماندهی خوبی هم داشتیم. به دنبال حمله و ایجاد ارتباط میان خطوط‌مان بودیم. از ضدحملات هم به خوبی بهره بردیم چون می‌دانستیم که آلمان در ضدحملات آسیب‌پذیر است. با این حال آلمان تیم برتر میدان بود، البته ما هم دست‌و‌پا بسته نبودیم. روی یک ضدحمله موقعیتی خوبی داشتیم که اگر آن را به گل تبدیل کرده بودیم شاید جریان بازی به گونه‌ای دیگر پیش می‌رفت.

 

سانتوس افزود: بین دو نیمه سعی کردیم وضعیت را تغییر دهیم اما تا به خودمان آمدیم گل‌های سوم و چهارم را هم خوردیم. با این اتفاق شیرازه تیم ما از هم پاشید، اگرچه تلاش ما برای جبران گل‌های خورده ادامه داشت. اختلاف را به دو گل کاهش دادیم و یک توپ‌مان هم به تیر دروازه خورد. آلمان هم البته موقعیت‌های داشت. در مجموع من فکر می‌کنم که پیروزی حق آلمان بود.

 

***

 

یواخیم لو: قدرت روانی‌مان را نشان دادیم/ پرتغال تیم سرسختی بود

یواخیم لو،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

یواخیم لو که به سبب باخت یک بر صفر آلمان مقابل فرانسه در دور نخست به شدت تحت فشار قرار داشت، پس از غلبه بر پرتغال گفت: طی چند روز اخیر ما به بازیکنان‌مان نکاتی را گوشزد کردیم. بعد از بازی‌مان برابر فرانسه، هنوز به دنبال ایجاد تعادل در ترکیب تیم‌ بودیم و می‌دانستیم که لازم است عملکرد بهتر از آن بازی ارائه کنیم. همین اتفاق هم رخ داد و بازیکنان ما جنگنده ظاهر شدند و قدرت روانی‌شان را نشان دادند. ما مقابل پرتغال که واقعاً تیم سرسختی بود، حملات فراوانی داشتیم.

 

لو افزود: در مجموع من فکر می‌کنم که این پیروزی با رویکردی که بازیکنان‌مان در این مسابقه داشتند حق ما بود. از ابتدای بازی حرکات ترکیبی پرسرعتی را ترتیب دادیم و در جناحین هم کیمیش و گوسنز حرکات پا به توپ خوبی داشتند. در بازی قبلی برابر فرانسه خیلی چیزها مطابق میل ما پیش نرفت اما در این بازی بهتر توانستیم برنامه بازی‌مان را پیاده کنیم. می‌دانم که تیم‌مان هنوز صد درصد کامل و بی‌عیب و نقص نیست. روی گل اول اگر خط دفاعی‌‌مان را بهتر پوشش داده بودیم هم دروازه‌مان باز نمی‌شد. با اینکه می‌دانستیم پرتغال چشم به ضدحملات خواهد دوخت باز هم در آن صحنه غافلگیر شدیم. چنین بازی‌هایی همیشه برای مربیان یک نبرد روانی است. ما این بازی را بردیم اما هنوز بازی‌های دیگری داریم که آسان‌تر از این بازی نخواهند بود.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------