آخرین اخبار ورزشی


والیبال قهرمان جوانان جهان،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

والیبال قهرمان جوانان جهان| یک پیروزی آسان دیگر مقابل مراکش برای ایران

تیم والیبال جوانان ایران در بازی دوم از مرحله دوم مسابقات قهرمانی مردان زیر ۲۱ سال جهان بر مراکش غلبه کرد. به گزارش تسنیم،…

حمله بی‌سابقه به کیمیا علیزاده در رسانه ملی!/ رضازاده، جدیدی، دبیر، خادم، ساعی و کرمی ها برای ملت ایران چه کردند؟کیمیا علیزاده،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
کیمیا علیزاده تکواندوکار سابق تیم ملی ایران دو سالی است که به همراه همسر خود بنا بر دلایل شخصی به کشور آلمان مهاجرت کرده و در نهایت توانست برای تیمی موسوم به تیم پناهندگان در المپیک توکیو مبارزه کند.

به گزارش پارسینه، کیمیا علیزاده بامداد یکشنبه سوم مردادماه در دیداری تماشایی به مبارزه با ناهید کیانی ملی‌پوش تکواندوی ایران پرداخت که در نهایت علیزاده توانست به برتری برسد.

 

علیزاده در دیدار  بعدی موفق شد در رقابتی جذاب جونز انگلیسی دارنده دو مدال طلای المپیک را هم از پیش رو بردارد اما در مسابقه بعدی با قبول شکست در مقابل حریف روس در انتظار تعیین تکلیف جدول رده‌بندی خواهد نشست.

 

نکته شگفت‌انگیز اما حملات بی‌سابقه مجریان صدا و سیما در پخش زنده بود که کیمیا علیزاده را "آلت دست بیگانه" و " نمک‌خور و نمک‌دان شکن" قلمداد کردند!

 

مجریان سیما آنچنان به علیزاده تاختند که گویی تمام مدال آوران المپیکی سالهای اخیر کشورمان از جمله رضا زاده، دبیر، برادران خادم، جدیدی، ساعی، کرمی و سایرین که از مالیات و دارایی ملت ارتزاق کرده و اتفاقاً دستی هم بر آتش داشته و خود را با استفاده از همین تبلیغات به صندلی های سیاسی نظام رسانده و چند سالی هم در جایگاه های مختلف مدیریت و در مسند قدرت انجام وظیفه کرده اند، دست آورد شگفت انگیزی برای ملت ایران داشته اند؟!

 

مگر همین مجری های صدا و سیما، همکارانی نداشته اند که در طی سالهای مختلف تصاویرشان از رسانه ملی پخش می شد و از مالیات مردم ایران به آنها حقوق پرداخت می شد و ناگهان سر از رسانه های معاند و ضد حکومتی خارج از کشور درآوردند؟

 

مگر در حال حاضر مجریان، تهیه کنندگان، برنامه گردانان و بازیگرانی در بدنه صدا و سیما وجود ندارند که از مالیات مردم ایران ارتزاق می کنند و پاسپورت بهترین کشورهای جهان را در اختیار داشته و به نوعی هم از توبره می‌خورند هم از آخور!

 

اینکه علیزاده بابت حمایت‌های داخل ایران، منابع ملی در کنار استعدادهای درخشان خودش به این جایگاه رسیده درست، لیکن اینکه فدراسیون تکواندو، وزارت ورزش و حتی دولت وقت هم از مدال وی بهره برداری سیاسی و اجتماعی هم کرده شکی نیست و نباید این مساله را کتمان کرد.

 

می دانیم با مدال ارزشمند برنزی که علیزاده در المپیک ریو گرفت، فدراسیون تکواندو هم به بودجه قابل توجهی دست یافت و قاعدتاً اگر این روایت را یک بازی قلمداد کنیم، پس این بازی دو سر برد بوده است نه یکطرفه.

 

از سوی دیگر، طرح این ماجرا از آن منظر نیست که رفتار، گفته ها و یا حتی بیانیه هایی که کیمیا علیزاده علیه نظام و شرایط فعلی ایران زده تأیید کنیم چرا که می دانیم قدرت اپوزیسیون برانداز در خارج از مرزها قوی است و اینبار با استفاده از کم تجربه بودن این ستاره تکواندو، سعی دارد همان بهره برداری هایی که ممکن بود داخل کشور از کیمیا شود، دقیقا همان رفتار را با هدف بمباران سیاسی با حضور ورزشکار نام آوری همچون علیزاده انجام می دهد.

 

اینبار ابزار دست اپوزیسیون، دختری است با استعدادهای فراوان اما کم تجربه در عالم سیاست که همین وضعیت می تواند شرایط را برای بهره برداری سیاسی از وی فراهم آورد.

 

***

 

گزارشگر صداوسیما حتی یکبار هم نام «کیمیا علیزاده» را نگفت!

فرارو نوشت: حتی یکبار نام کیمیا علیزاده در گزارش برده نشد و بیژن خراسانی گزارشگر این رقابت به نحوی گزارش کرد که داوران نتیجه این دیدار را به نفع علیزاده درآورده‌اند. حریفش، رقیبش، او، خودش و… عباراتی بود که بیژن خراسانی در گزارش خود به کار برد تا نام کیمیا علیزاده در صداوسیما گفته نشود. نحوه گزارشگری این دیدار در صداوسیما بسیار مورد انتقاد کاربران شبکه‌های اجتماعی بوده است.

 

***

 

استوری محمد موسوی در حمایت از کیمیا علیزاده و تیکه انداختن به بهزاد کاویانی

"محمد موسوی" بازیکن تیم ملی والیبال با انتشار یک استوری در اینستاگرام خود، به اظهارات بهزاد کاویانی در مورد کیمیا علیزاده واکنش نشان داد.

کیمیا علیزاده،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

واکنش الناز شاکردوست و بهرنگ علوی به برد کیمیا علیزاده

الناز شاکر دوست بعد از پیروزی کیمیا علیزاده بر ناهید کیهانی واکنشی عجیب نشان داد و گفت: «خوب شدی بردی»

 

همچنین بهرنگ علوی نیز با انتشار استوری زیر از کیمیا علیزاده حمایت کرد.

کیمیا علیزاده،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
کیمیا علیزاده،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
    
   وب گردی