آخرین اخبار ورزشی


حضور بانوان در ورزشگاه،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

نامه هشداردهنده فیفا به فدراسیون برای حضور بانوان در ورزشگاه

روزنامه شرق در شماره امروز خود نامه فدراسیون جهانی فوتبال به فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران را منتشر کرده که حاوی نکات…

گریزمان در آستانه جدایی از بارسلونا/ بازیکن آرسنال هم تیمی جهانبخش شدنقل و انتقالات فوتبال اروپا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
به نظر می رسد آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی بارسلونا در آستانه بازگشت به اتلتیکومادرید قرار دارد.

به گزارش ورزش سه، آنتوان گریزمان در دو فصل اخیر قادر به برآورده کردن انتظارات هواداران بارسلونا نبوده و بارها مورد انتقاد قرار گرفته است. این بازیکن در طول سه هفته اخیر در لالیگا نیز نمایش چندان خوبی نداشته و موفق به گلزنی برای بارسلونا نشده است. حالا و در شرایطی که تنها چند ساعت تا پایان بازار تابستانی باقی مانده، نشریه اکیپ مدعی شد انتقال آنتوان گریزمان به اتلتیکومادرید با قرارداد قرضی و بند خرید رقم 50 میلیون یورو به زودی نهایی خواهد شد.

 

رادیو مونته کارلو نیز خبر از توافق قطعی دو باشگاه برای این انتقال داده و به نظر می رسد تا ساعتی دیگر آنتوان گریزمان برای امضای قرارداد به مادرید سفر خواهد کرد. این در حالیست که بارسلونا چند هفته قبل لیونل مسی را نیز از دست داد و حالا این ستاره فرانسوی دومین جدا شده بزرگ بلوگرانا در تابستان لقب می گیرد.

 

اتلتیکومادرید در حال فروش سائول نیگز، هافبک اسپانیایی خود به چلسی بوده و مشکلی برای خرید دوباره آنتوان گریزمان ندارد. بر خلاف شایعات، قرار نیست ژائو فلیکس از این باشگاه در ازای خرید ستاره فرانسوی راهی بارسلونا شود.

 

***

 

بازیکن آرسنال هم تیمی جهانبخش شد

نقل و انتقالات فوتبال اروپا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

ریس نلسون بازیکن سابق آرسنال به فاینورد پیوست و هم تیمی علیرضا جهانبخش شد.

 

وی پیراهن شماره 14 فاینورد را برتن خواهد کرد.

 

باشگاه آرسنال هم برای این بازیکن آرزی موفقیت کرد.

 

علیرضا جهانبخش بازیکن ایرانی هم در این فصل از برایتون و لیگ برتر انگلیس راهی فاینورد شده است.

 

***

 

پدیده بارسلونا راهی لایپزیش شد

ایاکس موریبا، پدیده جوان باشگاه بارسلونا با رقم 16 میلیون یورو به تیم لایپزیش ملحق شد.

 

نقل و انتقالات فوتبال اروپا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

ایاکس موریبا که از بازیکنان آینده دار آکادمی لاماسیا محسوب شده و در باشگاه بارسلونا رشد کرده بود، در فصل گذشته به ترکیب اصلی این تیم هم رسید و بسیاری تصور می کردند او در سال های آتی خط میانی این تیم را بیمه خواهد کرد. اما عدم توافق بابت تمدید قرارداد و بروز مشکلاتی بین او و مدیران بارسلونا در نهایت باعث شد ایاکس موریبا به دنبال جدایی از این تیم بوده و در نهایت با لایپزیش به توافق برسد.

 

این باشگاه آلمانی اعلام کرد برای خرید ایاکس موریبا با رقم 16 میلیون یورو با بارسلونا به توافق رسیده و این بازیکن با قراردادی پنج ساله راهی لایپزیش خواهد شد. همچنین 10 درصد از مبلغ فروش ایاکس موریبا در آینده نیز به باشگاه بارسلونا تعلق خواهد گرفت.

 

بسیاری معتقدند مدیران بارسلونا با از دست دادن این بازیکن دچار اشتباه بزرگی شده اند و ایاکس موریبا در سال های پیش رو تبدیل به یکی از بازیکنان باکیفیت دنیای فوتبال خواهد شد.

 

***

 

وضعیت مبهم 3 بازیکن رئال در روز پایانی انتقالات

هشت ساعت به اتمام مهلت نقل و انتقالات در اروپا باقیمانده و هر اتفاقی ممکن به نظر می رسد. در حالی که رئال تا به اینجای انتقالات تنها داوید آلابا را به عنوان بازیکن آزاد جذب کرده و احتمالا ادواردو کاماوینگا را هم جذب خواهد کرد، روی فروش یا انتقال سه بازیکن خود کار می کند.

نقل و انتقالات فوتبال اروپا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

طبق ادعای آاس، وضعیت دنی سبایوس، خسوس وایه خو و ادن هازارد همچنان نامشخص است و در صورت جذب بازیکن توسط رئال، احتمال جدایی هر کدام از آنها وجود دارد.

 

وایه خو پس از یک فصل حضور قرضی در گرانادا به رئال بازگشت و شماره 5 را نیز به وی داده اند ولی ماندنی شدنش تضمین شده نیست.

نقل و انتقالات فوتبال اروپا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

دنی سبایوس نیز پس از دو فصل حضور قرضی در آرسنال به رئال برگشته و در حال حاضر نیز مصدوم است ولی گفته می شود در صورت قطعی شدن انتقال کاماوینگا، احتمال اینکه سبایوس به رئال بتیس منتقل شود، بالاست. شرایط ادن هازارد نیز نامشخص است ولی دستمزد بالای او مهمترین عاملی است که جدایی او را دشوار می سازد.

نقل و انتقالات فوتبال اروپا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

گفته می شد آنتونیو بلانکو هافبک جوان رئال هم در فهرست فروش است ولی با مخالفت کارلو آنچلوتی، او ماندنی خواهد بود.

 

نقل و انتقالات فوتبال اروپا،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشیکالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------