آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

محرومیت ۵ساله و مادام‌العمر برای یک مدیر و ۲داور فوتبال

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال یک مدیر و دو داور را نقره داغ کرد. به گزارش ایرنا، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال یک مدیر را به مدت…

آجورلو رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال شد | دو بازیکن از استقلال جدا شدندآجورلو،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مدیرعامل باشگاه استقلال با آرای اعضای هیات مدیره به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال انتخاب شد.

در شرایطی که طی روزهای گذشته عنوان شد مجتبی عبداللهی به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال انتخاب شده است اما این خبر صحت ندارد چون مدیرعامل باشگاه استقلال با حفظ سمت این مسئولیت را عهده دار شد.

 

در جلسه شب گذشته هیات مدیره باشگاه استقلال و اعضای مجمع این باشگاه آجورلو با کسب بیشترین آرا به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال انتخاب شد.

 

 مومنی:آجورلو رئیس هیات مدیره شد تا همدل تر کار کنیم/شاید اسپانسر استقلال تغییر کند 

محمد مومنی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص اینکه تکلیف رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال چه شد، اظهار داشت: آقای آجورلو به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال انتخاب و معرفی شده است. او با اکثریت آراء در نشست شب گذشته هیات مدیره انتخاب شد و کار خود را انجام خواهد داد.

 

وی ضمن اشاره به دلیل این انتخاب گفت: به هر حال این تصمیم اتخاذ شده تا امورات باشگاه بهتر و روان‌تر پیش برود و همدلی در مجموعه مدیریتی باشگاه بیشتر شود. با این رویه همه صادقانه با یکدیگر رفتار می‌کنند.

 

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با اشاره به جلسه شب گذشته با اعضای مجمع و دلیل برگزاری این نشست عنوان کرد: جلسه شب گذشته بسیار مثبت بود ضمن آنکه در این نشست وزرای اقتصاد، ورزش و جوانان و دادگستری در جلسه حضور داشتند. بیشتر این نشست برای آشنایی بود و شرح حالی از وضعیت باشگاه را خدمت عزیزان ارائه کردیم که اتفاقا مورد موافقت قرار گرفت، البته این موضوع امروز به اطلاع ما رسید.

 

مومنی در پاسخ به این سؤال که آیا ممکن است اسپانسر باشگاه استقلال برای فصل آینده تغییر کند یا خیر، گفت: در حال بررسی و مطالعه روی این موضوع هستیم. شاید این اتفاق بیفتد ولی هنوز چیزی نهایی نشده است.

 

 دو بازیکن از استقلال جدا شدند

به گزارش باشگاه استقلال، با موافقت کادرفنی تیم فوتبال استقلال، آرش داجلیری، مدافع راست این تیم به طور قرضی به تیم هوادار پیوست.

 

همچنین قرارداد محمدحسین فلاح با باشگاه استقلال فسخ شد.

 

 ***

 

صادقی به استقلال پیوست

امیرعلی صادقی بازیکن فصل گذشته تیم سایپا با عقد قرارداد 3 ساله به تیم فوتبال استقلال پیوست.

 

وی سابقه بازی در تیم‌های مقاومت و برق تهران را دارد.

 

اخبار,اخبار امروز,خبرهای جدید

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------