آخرین اخبار ورزشی


,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

سقوط استقلال و صعود پرسپولیس در رده‌بندی جهانی

در تازه‌ترین رده‌بندی تیم‌های فوتبال باشگاهی، پرسپولیس همچنان رتبه نخست ایران را در اختیار دارد. به گرارش پارسینه؛بر اساس…

مردم علیه سازمان لیگ؛ «تبلیغات محیطی حق ماست» ترند اول توییتر فارسی شدتبلیغات محیطی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
در حالی که دعوای تبلیغات محیطی میان باشگاه‌ها و سازمان لیگ بالا گرفته، فوتبال دوستان به صف حامیان باشگاه‌ها پیوسته اند.

به گزارش خبرگزاری دانشحو، پس از آن که ۸۸ درصد از مخاطبان یک برنامه رادیویی در نظرسنجی برنامه وقت اضافه رادیو ایران به نفع باشگاه‌ها رای دادند کاربران ایرانی توییتر نیز در حمایت از باشگاه ها تبلیغات محیطی حق ماست را ترند اول توییتر فارسی کردند.

 

به گزارش طرفداری، در پی اقدام مدیرعامل باشگاه استقلال که خواهان حق تبلیغات محیطی این باشگاه شد چند باشگاه ایرانی دیگر نیز دست به کار شدند تا در فصل جدید خودشان تبلیغات را به دست بگیرند. با وجود مخالفت های اولیه سازمان لیگ، باشگاه‌ها در حال پیوستن به طرح پیشنهادی سردار مصطفی آجورلو هستند. در این میان فوتبالدوستان هم اغلب از باشگاه ها حمایت می کنند. شب گذشته در توییتر، تبلیغات محیطی حق ماست، تبدیل به ترند اول توییتر فارسی شد تا این گونه به نظر بیاید که کاربران توییتر فارسی نیز خواهان انتقال این حق از سازمان لیگ به باشگاه ها هستند.

 

شب گذشته ابتدا ترند تبلیغات محیطی در جمع ۱۰ برند برتر توییتر فارسی قرار گرفت اما در ادامه و در ۲ ساعت منتهی به پایان جمعه شب، تبلیغات محیطی حق ماست با اختلافی فاحش ترند اول توییتر فارسی شد.

 

استقلال، سپاهان و پیکان سه باشگاهی هستند که به صورت علنی اعلام کرده‌اند می‌خواهند در فصل جدید خودشان تبلیغات محیطی بازی های خانگی را برعهده بگیرند. به نظر می رسد پرسپولیس و تراکتور و برخی باشگاه‌های پرطرفدار دیگر نیز در حال پیوستن به این توافق تازه باشگاه ها هستند.

 

استوری محمد نوریفر مدیر رسانه ای باشگاه استقلال

مدیر رسانه ای باشگاه استقلال نیز یک استوری در رابطه با این موضع منتشر کرد.

 

ر

تبلیغات محیطی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

 

***

 

پاسخ سازمان لیگ به بیانیه باشگاه استقلال

سازمان لیگ فوتبال ایران به بیانیه باشگاه استقلال و مدیرعامل این باشگاه پاسخ داد.

 

به گزارش ایرنا، روز گذشته (جمعه) بود که باشگاه استقلال بیانیه‌ای درباره اختلافات به وجود آمده بین این باشگاه و سازمان لیگ بر سر کارگزار جدید استقلال منتشر کرد. حالا سازمان لیگ پاسخ این بیانیه را داده است.

 

در پاسخ سازمان لیگ به باشگاه استقلال آمده است:

 

ضمن درخواست توجه آن برادر بزرگوار و همکاران گرامی به رعایت قانون و قانون‌مداری، همچنین توصیه برادرانه به پرهیز از رفتارهای به دور از تعامل، فراقانونی  و تشنج‌آمیز که زیبنده یک باشگاه پرطرفدار و پر افتخار نیست موارد ذیل جهت اطلاع تقدیم می‌گردد.

 

ذیل اساسنامه فدراسیون فوتبال ج. ا. ایران، سازمان لیگ به عنوان عالی‌ترین نهاد سیاست گذار و برگزار کننده مسابقات باشگاهی فوتبال ایران در چارچوب مصوبات مجمع عمومی و هیات رییسه خود برای فوتبال (لیگ برتر و لیگ‌های دیگر مانند، لیگ دسته اول، دسته دوم دسته سوم، زنان، فوتبال ساحلی  و رده‌های مختلف  تیم‌های پایه) می‌باشد.  

 

بدیهی است  تصمیمات این سازمان که متاثر از پیشنهادات و مطالبات باشگاه‌ها بر اساس درخواست‌های کتبی و رسمی است و در سیر قانونی پیگیری و اتخاذ می‌گردد و بر طبق آیین نامه مصوب  رعایت آنها  برای همه باشگاه‌ها لازم الاجرا است.

 

-  طبق ماده ۴ آیین نامه سازمان لیگ،   تبلیغات و دریافت حمایت‌های مالی،  این سازمان مجاز به عقد قراردادهای تجاری می‌باشد؛ متقابلا پایبندی به تعهدات این قراردادها از سوی باشگاه‌ها لازم الاجرا است. و آیین نامه مذکور به صراحت تاکید می‌نماید، تبلیغات در استادیوم‌های مسابقات لیگ متعلق کلیه باشگاه‌ها و مجری آن سازمان لیگ فوتبال ایران است، عواید آن نیز طبق همان آیین نامه و مصوبات سازمان لیگ به باشگاه‌ها پرداخت می‌گردد.  

 

- طبق آیین نامه مصوب باشگاه‌ها و سازمان لیگ، واگذاری بخشی از تبلیغات محیطی ورزشی محل برگزاری مسابقات لیگ به شرکت‌های کارگزار تبلیغاتی غیرقانونی است و باشکاه استقلال به تنهایی امکان واگذاری تبلیغات را بدون مصوبه مجمع عمومی و هیات رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال نخواهد داشت. بدیهی است در صورت نیاز به تغییر رویه فعلی التزام به طی فرآیند قانونی و دریافت مصوبه از سازمان لیگ طبق ضوابط فوق الذکر ضروری است.  

 

- در کشور عزیز ما با توجه به اینکه بر اساس سیاست‌های مدیریت صدا و سیما، پخش زنده سراسری فوتبال در شبکه سوم سیما اختصاص به ۲ باشگاه پرطرفدار دارد و سایر مسابقات نیز در شبکه ورزش و شبکه‌های استانی پخش می‌شود لذا درآمد حاصله متعلق به همه باشگاه‌هاست و هیچ باشگاهی به تنهایی نمی‌تواند آن را کسب کند.  

 

- این سازمان در چند سال گذشته در راستای رعایت حقوق باشگاههای عضو، هیچ قراردادای را بدون اخد ضمانت نامه و رعایت تشریفات قانونی منعقد ننموده است و همواره این توصیه را به همه باشگاه‌های عضو بعنوان ذینفعان خود دارد.

 

- در پایان  اعلام می‌نماییم سازمان لیگ فوتبال ایران انجام رفتارهای هیجانی و فرا قانونی را به صلاح منافع و مصالح فوتبال کشور ندانسته وعلاقمند است با تعاملات سازنده‌ای با همه باشگاههای فوتبال کشور در راستای تقویت همگرایی در برگزاری لیگ فوتبال کشور داشته باشد،  بدیهی است  هر تغییر پیشنهادی در برنامه‌های خود از طریق رعایت مفاد و مسیر قانونی داشته و  از هر طرح سازنده‌ای در این راستا با رعایت موارد قانونی فوق الذکر استقبال خواهیم نمود. "

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------