واکنش دخه آ به تحقیر منچستر یونایتد مقابل واتفورد؛ این یک شکست فاجعه بار بود/ فرناندز: همه مقصر هستیمدخه آ،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سنگربان منچستر یونایتد شکست سنگین مقابل واتفورد را فاجعه بار دانست.

به گزارش فارس، از هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس، منچستر یونایتد در خانه واتفورد به میدان رفت و با نتیجه تحقیرآمیز 4 بر یک شکست خورد.

 

در همین باره داوید دخه آ سنگربان شیاطین سرخ اظهار داشت: این شکست یک فاجعه برای منچستر یونایتد بود و شبی کابوس وار را سپری کردیم.

 

دخه آدر پاسخ به این سوال که به نظرت مشکل در کجاست، اظهار داشت: ما متاسفانه روحیه جنگندگی خودمان را از دست داده ایم و این در شرایطی است که وقتی عقب می افتیم کاملا از نظر روحی و روانی دچار مشکل می شویم. ما بازیکنان حرفه ای هستیم و در این باره از منچستر حقوق می گیریم.

 

شیاطین سرخ در شرایطی متحمل شکست شدند که سولسشر این روزها شرایط خوبی ندارد و به نظر می رسد در آستانه اخراج از این تیم قرار گرفته است.

 

***

 

حمایت ستاره پرتغالی از سولسشر: همه مقصر هستیم

فرناندز به حمایت از سرمربی خود پرداخت.

 

برونو فرناندز در پایان این بازی در خصوص این بازی گفت: ما فقط یک نیمه جنگیدیم و این در لیگ برتر کافی نیست. همه در نیمه اول ضعیف بودیم. ما ابتکار عمل را به دست نمی گیریم، تکل نمی زنیم و در نبردهای تن به تن برنده نمی شویم. باید چنین تیم هایی را شکست داد. باید کیفیت تان را نشان بدهید؛ باید نشان دهید که چرا برای منچستریونایتد بازی می کنید. 

 

وی در مورد اینکه مقصر ناکامی منچستریونایتد سولسشر است گفت:  نه، همه مقصر هستیم. این طور نیست که فقط به خاطر مربی یا یکی - دو بازیکن باشد؛ همه ما مقصر هستیم. همه باید مسئولیت پذیر باشیم چون همه ما باید بهتر کار کنیم. 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------