سومین پیروزی پیکان در والیبال باشگاه‌های آسیا/ صعود از دور گروهی با صدرنشینیتیم والیبال پیکان،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
تیم پیکان تهران با کسب سومین پیروزی به مرحله یک چهارم نهایی والیبال باشگاه‌های آسیا صعود کرد.

به گزارش ایسنا، تیم والیبال پیکان در آخرین دیدار خود از جام باشگاه‌های والیبال آسیا مقابل ناخون راتچاسیمای تایلند به میدان رفت و با حساب ۳ بر یک (۲۵ بر ۲۳، ۲۳ بر ۲۵، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۳) پیروز شد.  

 

پیمان اکبری سرمربی پیکان در این مسابقه با بازیکنان ذخیره خود مقابل نماینده تایلند قرار گرفت و ستاره هایی چون سعید معروف، محمد موسوی، اروین انگاپت و نیمیر عبدالعزیز بیشتر استراحت کردند.  

 

آنوراک پهانرام با کسب 18 پوئن عنوان امتیازآورترین بازیکن این دیدار را به دست آورد و در تیم پیکان نیز پوریا فیاضی با 17 امتیاز، امتیازآورترین بازیکن شد.

 

تیم پیکان در مجموع ست‌های این مسابقه 97 امتیاز کسب کرد که به ترتیب 54 امتیاز در حمله، 6 امتیاز در دفاع، 3 امتیاز سرویس و 34 امتیاز از اشتباهات بازیکنان تایلند بود.

 

تیم ناخون راتچاسیما نیز در این مسابقه در مجموع 79 امتیاز کسب کرد که شامل 44 امتیاز حمله، 5 دفاع، دو سرویس و 28 امتیاز از اشتباهات بازیکنان پیکان بود.

 

بر این اساس پیکان با کسب سه پیروزی مقابل گاز جنوب عراق، سانتوری سانبردز ژاپن و ناخون راتچاسیمای تایلند به عنوان صدرنشین گروه A به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات صعود کرد.

 

پیکان ایران، سانتوری ژاپن، ناخون راتچاسیمای تایلند و گاز جنوب عراق تیم‌های اول تا چهارم گروه A هستند.  

 

تیم‌های شرکت کننده سه‌شنبه، ۲۷ اردیبهشت استراحت دارند و از بیست و هشتم اردیبهشت در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف هم می‌روند. به این صورت که تیم‌های اول تا چهارم گروه A به صورت ضربدری با تیم‌های اول تا چهارم گروه B مسابقه می‌دهند.  

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------