آخرین اخبار ورزشی

پرسپولیس ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

دردسر عجیب پرسپولیس؛ بعد از 2 هفته مبلغ رضایتنامه کاسیانو افزایش پیدا می‌کند

باشگاه پرسپولیس برای جذب مهاجم برزیلی دچار دردسرهای عجیبی شده است. به گزارش فارس، با اعلام نیاز کادر فنی پرسپولیس به جذب…

روز زشت فوتبال ایران در فستیوال سنگی تبریز/ اسکورت گل محمدی با کلاه یگان ویژه!دیدار پرسپولیس و تراکتور،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
در شرایطی که تراکتور به دستیابی به امتیاز جدال با پرسپولیس نیاز داشت، مشخص نشد که چرا برخی هواداران با اقدامات جنجالی خود باعث نیمه کاره ماندن این بازی شدند تا داور فرار به سمت رختکن را به ادامه بازی به صرف باران بطری و سنگ ترجیح دهد.

به گزارش ورزش سه، امید عالیشاه که دوران کوتاه اما پرحاشیه‌ای را در تبریز و تراکتور پشت سر گذاشته بود، اکنون در متن یک جنجال بزرگ در استادیوم یادگار امام تبریز قرار گرفته است.

 

در شرایطی که در همان دقایق ابتدایی دیدار دو تیم و با توجه به پر شدن ظرفیت ورزشگاه یادگار امام تبریز، حواشی عجیب و جنجالی را شاهد بودیم، این دیدار در دقیقه 50 به اوج جنجال خود رسیده است.

 

جرقه جنجال‌ها در اواسط نیمه اول شکل گرفت. جایی که مهدی ترابی قصد داشت ضربه کرنر به سود پرسپولیس را بزند اما تماشاگران ناگهان با سنگ و بطری او را بدرقه کردند و مصدومیت جزیی نیز گریبان ستاره ملی پوش پرسپولیس را گرفت.

 

با این حال بعد از ثانیه‌هایی با درخواست مهدی کیانی، تماشاگران آرام شدند و اجازه ادامه بازی را دادند. اما از ابتدای نیمه دوم و در شرایطی که یحیی گل محمدی و دیگر اعضای فنی او قصد عبور از راهرو سکوی منتهی به جایگاه ویژه را داشتند با باران سنگ و بطری و البته مشت هواداران تراکتور مواجه شدند.

 

در شرایطی که ثانیه‌هایی از انتشار این تصاویر نگذشته بود، در ادامه یک ضربه کرنر در دقیقه 50 برای پرسپولیس شکل گرفت. در حالیکه امید عالیشاه قصد ارسال این ضربه را داشت، باران سنگ و بطری به سمت کاپیتان امروز پرسپولیس به اوج رسید و اینبار اما عالیشاه صبرش را از دست داد و به حالت اعتراض سنگ‌هایی را که به سمت او پرتاب شده بود، به سمت سکوها پرتاب کرد. عالیشاه که به شدت عصبانی به نظر می‌رسید زیر باران سنگ در شرایطی که کلماتی را زیر لب تکرار می‌کرد، چند سنگ را به همان سمت تابلوهای تبلیغاتی روانه کرد.

 

در ادامه این درگیری به داخل زمین و بین بازیکنان دو تیم کشیده شد. در حالیکه کیانی قصد آرام کردن عالیشاه را داشت، یکی دیگر از بازیکنان تراکتور نسبت به رفتار عالیشاه معترض شد و برخورد دست این دو با یکدیگر، جرقه درگیری داخل زمین را زد.

 

در نهایت داور با قطع بازی، از مسوولان برگزاری درخواست کرد تا امنیت برگزاری بازی را مورد بررسی و ارزیابی قرار دهد. این در حالی بود که پرسپولیسی‌ها حتی قصد بازگشت به رختکن را داشتند اما با اعلام ناظر بازی، آنها به میانه زمین بازگشتند.

 

بعد از دقایقی (نزدیک به 7 دقیقه) داور دستور به خروج نفرات اضافه در زمین را داد تا بازی بار دیگر شکل بگیرد. این در حالی بود که داور بازی برای شروع بازی و با توجه به درگیری های شکل گرفته، حامد پاکدل از پرسپولیس و مسلمی پور از تراکتور را با کارت قرمز جریمه کرد تا هر دو تیم دقایق باقی مانده را با یک یار کمتر دنبال کنند.

 

دیدار پرسپولیس و تراکتور،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

با ادامه درگیری‌ها و شدت گرفتن پرتاب بطری و سنگ، در نهایت مهدوی در لحظه ارسال کرنر دیگری از سوی پرسپولیس در دقیقه 72، با برداشتن توپ و حضور در میانه زمین (به دلیل عدم وجود امنیت) تهدید به اعلام پایان بازی کرد.

 

مهدی کیانی اما در این لحظه به عنوان کاپیتان تراکتور سعی در آرام کردن هواداران تیمش داشت که بی نتیجه ماند و در سوی دیگر میدان، داور و بازیکنان پرسپولیس راهی رختکن شدند تا نتیجه این بازی از سوی کمیته انضباطی اعلام شود!

 

***

 

اسکورت گل محمدی و فرار از دست هواداران با کلاه یگان ویژه!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که از جایگاه ویژه دیدار تیمش مقابل تراکتور را تماشا می‌کرد، بعد از نیمه تمام ماندن این مسابقه به شکل عجیبی راهی رختکن شد.

 

دیدار پرسپولیس و تراکتور،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

به گزارش مهر، یحیی قبل از شروع بازی در حالی که حتی نیروهای انتظامی او را همراهی می‌کردند، روی پله‌های ورزشگاه یادگار امام مورد توهین قرار گرفت و هواداران تراکتور به سمت او سنگ و بطری پرتاب کردند.

 

این وضعیت هنگامی که مسابقه نیمه تمام ماند، برای سرمربی پرسپولیس وخیم‌تر شد. یحیی در میان شعار هواداران تراکتور قصد ترک جایگاه ویژه را داشت که یک شی پرتابی از سوی هواداران به سر او برخورد کرد. حتی پادرمیانی مهدی کیانی که برای بیرون بردن بدون دردسر گل محمدی از جایگاه ویژه تا بالای سکوها رفته بود، ثمری نداشت.

 

در نهایت گل محمدی مجبور شد کلاه ایمنی یکی از نیروهای یگان ویژه را روی سر بگذارد و پله‌ها را پایین برود. البته یحیی هنگامی که از کنار زمین قصد ورود به رختکن را هم داشت، از پرتاب سنگ و بطری در امان نبود و به سختی خود را به بازیکنان تیمش در رختکن رساند.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------