آخرین اخبار ورزشی

روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.04.16/کریمی :ما مردم را خوشحال کردیم تو چه کردی !

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.04.16/ را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه گل روزنامه ایران ورزشی…

قلم قرمز یحیی روی نام عالیشاه، سیدجلال و فرجی/ حسینی: آخر فصل حرف‌هایم را می‌زنمیحیی گل محمدی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
سه بازیکن پرسپولیس به دلیل بی انضباطی در آستانه بازی با شهرخودرو، از لیست این تیم خط خوردند.

به گزارش ورزش سه، در شرایطی که پرسپولیس خود را مهیای جدال معوقه هفته بیست و نهم می‌کند، سرمربی سرخپوشان به واسطه حضور در بازی والیبال سه بازیکن این تیم، نام آنها را از لیست این بازی خط زد.

 

سیدجلال حسینی، امید عالیشاه و فرشاد فرجی سه بازیکنی هستند که روز گذشته در بازی والیبال دستگرمی حضور یافتند و انتشار تصاویری از آن از سوی علیرضا بیرانوند باعث شد تا با نظر یحیی گل محمدی از لیست بازی با شهرخودرو خط بخوردند و برای این بازی در جمع سرخپوشان حاضر نخواهند بود.

 

سرمربی پرسپولیس که نشان داده در این فصل به دنبال مبارزه با بی انضباطی در تیمش است، پیش از این نیز اقدامات مشابهی را شکل داده بود. مهدی عبدی مهاجم جوان پرسپولیس آخرین بازیکنی بود که پیش از این با تنبیه انضباطی از سوی کادرفنی به واسطه حضور در جشن قهرمانی نساجی از حضور در تمرینات منع شده بود و بعد از حضور در جلسه انضباطی و کسر قرارداد به اردوی این تیم بازگشت. علیرضا ابراهیمی نیز در ابتدای فصل به دلیل اعتراض نسبت به نیمکت نشینی در چند بازی از حضور و همراهی این تیم محروم شده بود.

 

با این حال بعید به نظر می‌رسد کادرفنی تصمیم سختی در خصوص دو کاپیتان تیمش اتخاذ کند و باید منتظر پایان دیدار با شهرخودرو و بازگشت آنها به تمرینات بود.

 

اولین واکنش سیدجلال به خط خورد از لیست پرسپولیس/ آخر فصل حرف‌هایم را می‌زنم

سیدجلال حسینی درباره کنار گذاشته شدن از سوی یحیی گل محمدی برای بازی فردا مقابل شهرخودرو مشهد گفت: خودم هم نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد؟ هیچ مشکلی نداشتیم و مثل همیشه تمرینم را انجام دادم اما گفتند در لیست حضور ندارید.

 

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که همراه با امید عالیشاه و فرشاد فرجی از جمع اردونشینان این تیم در دیدار فردا کنار گذاشته شد است افزود: نه تنها درگیری نداشتیم بلکه تمرین را نشاط برگزار کردیم. عکس‌های سایت باشگاه هم نشان می‌دهد که حالمان خوب بود ولی به محض اینکه تمرین تمام شد اعلام کردند در لیست نیستیم.

 

اگر کسی بگوید درگیری بوجود آمده است یا رفتار انضباطی رقم خورده است دروغ محض است. آنهایی که من را می‌شناسند می‌دانند هرگز چنین رفتاری نمی‌کنم.

 

او درباره اینکه آیا گل محمدی با این کار خواسته است نشان دهد که جایی در تفکرات فصل آینده پرسپولیس برایش قائل نیست تصریح کرد: واقعاً خودم هم نمی‌دانم. به هر حال دو بازی حساس داریم و باید این دو بازی را ببریم. برای تیم آرزوی موفقیت می‌کنم. پرسپولیس مهمتر از هر اسم دیگری است.

 

کاپیتان اول سرخپوشان یادآور شد: الان نمی‌خواهم وارد جزئیات شوم. در آخر فصل حرف‌هایم را می‌زنم ولی خواستم بگویم هرگز و تحت هیچ شرایطی بی‌نظمی را قبول نکرده ام و خودم هم با بی انضباطی شدیداً مشکل دارم. پس صحبت از درگیری یا هر آنچه در این زمینه بگویند به من نمی‌خورد.

 

سیدجلال حسینی درباره علل عدم موفقیت این تیم در مسیر کسب قهرمانی گفت: صحبت در این زمینه بسیار زیاد است. اتفاقاً بگذاریم فصل تمام شود تا همه حرف‌ها را بزنم. الان فقط آرزو می‌کنم بتوانیم دو دیدار باقی مانده را با قدرت پشت سر بگذاریم.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------