آخرین اخبار ورزشی


اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی ,مارادونا

«مارادونا» در کاخ ریاست جمهوری آرژانتین به خاک سپرده می‌شود

دفتر رییس جمهوری آرژانتین اعلام کرد که پیکر «دیگو مارادونا» اسطوره فوتبال این کشور در کاخ ریاست جمهوری آرژانتین در بوئنوس…


تبریزی: 10 بار صحنه را دیدم و می‌گویم گلم درست بوداخبار,اخبارورزشی ونتایج مسابقات,مرتضی تبریزی
مهاجم استقلال هم می گوید به هیچ عنوان مردود اعلام شدن گلش درست نبوده است.

روز گذشته استقلال در شرایطی برابر نفت مسجدسلیمان به تساوی یک بر یک رسید که 3 صحنه جنجالی باعث شد محمدرضا اکبریان شب سختی را پشت سر بگذارد. صحنه اول به افتادن دیاباته داخل محوطه جریمه بر می گردد که داور آن را پنالتی نگرفت، صحنه دوم کارت زرد دوم اسماعیلی و صحنه سوم هم گلی بود که تبریزی زد اما داور آن را مردود اعلام کرد.

مرتضی تبریزی در مورد اتفاق های بازی شب گذشته برابر نفت مسجدسلیمان گفت و گویی با ورزش سه انجام داد که در ادامه آن را می خوانید:

در مورد بازی با نفت صحبت کن، بازهم موفق نشدید از گل خود دفاع کنید.
خودتان دیدید که ما بسیار خوب بازی کردیم، همه فضا ها را در اختیار داشتیم اما روی یک غافلگیری گل خوردیم. بعد از آن بازهم می توانستیم گل بزنیم ولی واقعا داور در اتفاق های این بازی تاثیرگذار بود و ما دیگر خسته شده ایم آنقدر در این باره صحبت کرده ایم.

از کدام صحنه ها صحبت می کنی؟
اول اینکه پنالتی صد در صد ما را نگرفتند، همه دیدند شیخ چطور روی زمین افتاد و برای من جای تعجب دارد داور چطور آن صحنه را ندید. صحنه دوم کارت زرد دوم فرشید اسماعیلی است، با قدرت می گویم که هیچ برخوردی نبود، حتی خطا هم نبود چه برسد به اینکه داور بخواهد کارت زرد بدهد. گل من هم صد در صد درست بود و با اطمینان می گویم هیچ خطایی انجام نداده بودم.

ولی بازیکن نفت مسجدسلیمان روی زمین افتاد و شاید به همین دلیل بود داور مجاب شد خطا اعلام کند.
ببینید در صحنه گل من بدن گذاشتم، چرخیدم و توپ را وارد دروازه کردم. طبیعی است در این موقعیت برخورد کوچک با بازیکن اتفاق می افتد. ببخشید اگر قرار باشد این صحنه ها خطا باشد که دیگر هیچ بازیکنی حق چرخیدن و ضربه زدن ندارد. مگر در فوتبال ندیده اید که چقدر از این گل ها زده می شود، اگر قرار باشد برخوردی نباشد بازیکن چطور می تواند بچرخد و ضربه بزند.

پس تو می گویی در فوتبال اروپا این صحنه ها را خطا اعلام نمی کنند. درست است؟
اصلا امکان ندارد این صحنه ها را خطا بگیرند. 10 بار صحنه را دیده ام و با قدرت می گویم اصلا خطا نبود.

چرا بعد از گل با وجود آن که داور سوت زد داشتی خوشحالی می کردی؟
داور اول اصلا سوت نزد، اول چیزی نگفت و همه بازیکنان سمت من آمدند تا خوشحالی کنند اما نمی دانم چه شد یک دفعه تصمیم داور عوض شد. من بدن گذاشتم ولی در آن حد نبود که آن صحنه خطا باشد. واقعا خودم هم نمی دانم چه اتفاقی افتاد.

بازیکنان استقلال به شدت از عملکرد داوری در سه هفته اول ناراضی هستند. قبول داری؟
من نمی دانم چه بگویم ولی امیدوارم داوری ها درست بشود. مگر می شود در 3 هفته اشتباه های داوری به ضرر یک تیم باشد؟ هفته اول خطای روی اسماعیلی صد در صد اخراج داشت، بازی دوم توپ گیری شیخ اصلا خطا نبود که همان توپ دو دقیقه بعد وارد دروازه ما شد و در بازی سوم هم سه اشتباه تاثیرگذار، آخر سوال من این است که بیچاره فرشید اسماعیلی چرا باید کارت زرد بگیرد؟ مگر چه کار کرد؟ واقعا خودمان هم نمی دانیم چه بگوییم.

با این شرایط فکر می کنی استقلال شانش دارد در دربی پرسپولیس را شکست بدهد؟
مصدومیت دیاباته و قائدی جزیی است و انشاالله به بازی با پرسپولیس می رسند. محرومیت فرشید اسماعیلی هم باید بخشیده شود و امیدوارم هرچه زودتر این اتفاق بیفتد تا بتواند برابر پرسپولیس بازی کند. چرا شانس نداشته باشیم؟ ما تیم خوبی هستیم و انشاالله از این هفته نتایج خوب مان شروع می شود. 

فکر می کنی استقلال چرا نتوانسته در 3 هفته اول خوب نتیجه بگیرد؟
تیم ما شرایط خوبی داشته و اوج بدشانسی برای ما رخ داده است. آخر چرا باید دقیقه 96 برابر فولاد توپ به آن شکل وارد دروازه مان شود؟ تیم اینقدر خوب بازی می کند و فقط بدشانسی می آوریم. انشاالله از این هفته نتایج خوبی کسب می کنیم.

 

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------