آمریکا و آذربایجان به دنبال سنگین‌وزن کشتی ایران/ فدراسیون موافقت نکردامیررضا معصومی،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
فردین معصومی، پیشکسوت کشتی ایران و دارنده مدال‌های نقره و برنز جهان، از پیشنهاد رسمی آمریکا و آذربایجان برای به خدمت گرفتن فرزندش خبر داد و گفت: قرار است ظرف یکی - دو روز آینده دعوتنامه رسمی آذربایجان به دستمان برسد.

فردین معصومی در گفتگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: پس از جام جهانی آمریکا، مسئولان فدراسیون کشتی این کشور رسما خواهان به خدمت گرفتن امیررضا شدند اما این پیشنهاد را رد کردیم. پس از این اتفاق نیز کشورهای مختلف دور و بر ایران نیز پیشنهادهایی را برای به خدمت گرفتن امیررضا مطرح کردند اما هر بار با آن مخالفت کردیم؛ چرا که دوست دارم فرزندم برای مردم و پرچم ایران مبارزه کند.

 

او افزود: طی چند روز اخیر جبرئیل حسن‌اف، مربی تیم ملی کشتی آزاد آذربایجان، پیشنهاد وسوسه‌کننده‌ای را برای به خدمت گرفتن امیررضا مطرح و با جدیت این پیشنهاد را پیگیری کرد. بر همین اساس نیز قرار است ظرف یکی - دو روز آینده دعوتنامه آذربایجانی‌ها به دست ما برسد تا پس از آن به فدراسیون کشتی بروم و با علیرضا دبیر جلسه‌ای را در این باره برگزار کنم. برای انجام این کار به موافقت فدراسیون کشتی نیاز است و ما قطعا بر اساس قانون و در صورت موافقت فدراسیون کشتی این کار را انجام خواهیم داد.

 

امیررضا معصومی، چهره باآتیه سنگین‌وزن کشتی ایران، مدال‌های طلای جهان در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و زیر ۲۳ سال را در کارنامه خود دارد اما برای رسیدن به دوبنده بزرگسالان سد محکمی به نام امیرحسین زارع را پیش روی خود می‌بینید.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

    سایر خبرهای داغ

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------