آخرین اخبار ورزشی

اوسمار ,اخبارسیاسی ,خبرهای سیاسی

اوسمار: برای مورچه پرسپولیس خوشحالم! | گل‌محمدی دو سه روز پیش خانه من چای خورد

اوسمار ویرا در کنفرانس خبری پس از بازی برابر شمس آذر حضور یافت و در مورد شرایط پرسپولیس برای کسب جام صحبت کرد. به گزارش ورزش…

مهدی مهدی پور فصل را از دست دادمهدی مهدی پور،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی
مهدی مهدی پور به دلیل پارگی رباط صلیبی، ادامه فصل را از دست داد.

به گزارش ورزش سه، همانطور که در تصاویر تلویزیونی نیز قابل حدس بود، مصدومیت مهدی مهدی پور جدی بود و برآوردهای اولیه از پای این بازیکن نشان می‌دهد که او دچار پارگی رباط صلیبی شده و فصل را به طور کامل از دست داده است.

 

در دقیقه 37 بازی بود که مهدی پور در تعقیب فرشید باقری و به دنبال تصاحب توپ بود که ولی زانوی این بازیکن چرخید و او روی زمین افتاد. در شرایطی که این بازیکن با صدای بلند فریاد می‌زد، زانویش را گرفته و روی زمین افتاده بود.

 

البته مهدی‌پور لحظه‌ای روی پا بلند شد اما در ادامه دوباره نقش بر زمین شد تا با گرفتن زانویش شروع به فریاد زدن کند. در این لحظه بازیکنان استقلال دور او را گرفتند و از واکنش آنها مشخص بود که مهدی‌پور اصطلاحا زانویش خالی کرده و مشکوک به مصدومیت شدید از ناحیه رباط صلیبی است.

 

حالا نیز از استقلال خبر می‌رسد که معاینات اولیه کادرپزشکی آبی پوشان نشان می‌دهد که مهدی پور دچار پارگی رباط صلیبی شده و بدین ترتیب این فصل و احتمالا نیم فصل نخست فصل بعد نیز برای او از دست رفته است.

 

البته این بازیکن فردا مورد آزمایش‌های پزشکی دقیق‌تری قرار می‌گیرد اما نظر اولیه کادر پزشکی استقلال، پارگی رباط صلیبی مهدی پور است تا نکونام با مشکل بزرگی روبرو شود.

 


کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------