آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,کنعانی‌زادگان

کنعانی‌زادگان: از 4 تیم اول لیگ پیشنهاد دارم/ در شان تیم ملی نیست که بحث ترامادول مطرح شود

مدافع ملی پوش ماشین ساری تبریز گفت: خدا را شکر من در دو بازی آخر تیم ملی مقابل چین و ژاپن تست دوپینگ دادم. مطرح شدن چنین…


برای اولین بار؛ هیأت صهیونیستی هولوکاست به عربستان سفر می‌کنداخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

دبیر کل اتحادیه سعودی «جهان اسلام» رسما از هیأت هولوکاست خواست به عربستان سعودی سفر کند.

به گزارش فارس، وزارت خارجه رژیم صهیونیستی از سفر یک هیأت صهیونیستی به عربستان سعودی در سال آینده میلادی خبر داد.

 

صفحه وزارت خارجه رژیم اشغالگر قدس (اسرائیل بالعربیه) در صفحه توییتری خود با انتشار فیلمی، به زبان عربی نوشت که برای اولین بار قرار است یک «هیأت یهودی» بنا به درخواست اتحادیه جهان اسلام، به عربستان سعودی سفر کند.

 

به گفته وزارت خارجه رژیم صهیونیستی، «محمد بن عبدالکریم العیسی»، دبیر کل این اتحادیه سعودی رسما از این هیأت یهودی خواسته به عربستان سفر کند و این سفر ماه ژانویه ۲۰۲۰ (دی ماه) اتفاق خواهد افتاد.

 

اتحادیه جهان اسلام، نهاد سعودی است که سال ۱۹۶۲ از سوی ملک فیصل بن عبدالعزیز، شاه وقت سعودی تشکیل شده و مقر آن مکه مکرمه است.

 

در فیلم کوتاهی که وزارت خارجه رژیم صهیونیستی به همراه توییت منتشر کرده، دبیر کل این اتحادیه سعودی می‌گوید که آنچه کشتار یهودیان در جنگ جهانی دوم (هولوکاست) خوانده می‌شود، «به هیچ وجه قابل انکار نیست».

 

این مبلغ سعودی ادامه داد: «ما خواستیم سخن حق را در این جنایت وحشیانه نازی‌ها (هولوکاست) بگوییم. ما ضد هرگونه تفکر و نظریه‌ای خواهیم بود که منکر این جنایت باشد».

 

او مدعی شد که این‌گونه تعامل آن‌ها با مسئله ادعایی هولوکاست برخواسته از مبانی و ارزش‌های اسلامی عربستان سعودی است و «هیأت هولوکاست» به عربستان خواهد رفت و اتحادیه جهان اسلام میزبان این هیأت خواهد بود.

 

    ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

    

    ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------