آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,دیدار بارسلونا و سویا

فرار بارسلونا از جهنم سویا با هت‌تریک مسی

بارسا در شبی که مسی هت‌تریک کرد و همه کاره میدان بود مقابل سویا به برتری دست یافت. به گزارش فارس، در چارچوب هفته بیست و پنجم…


شفر: صفر بر صفر یعنی بازی را باخته ایماخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:نتیجه صفر بر صفر برای ما شبیه این است که بازی را باخته ایم.

به گزارش فارس، وینفرد شفر بعد از تساوی بدون گل مقابل فولاد خوزستان در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: نتیجه صفر بر صفر برای ما شبیه این است که بازی را باخته ایم. در نیمه اول خیلی خوب و محکم برای رساندن پاس به مهاجمان بازی نکردیم و بیشتر توپ را پشت محوطه می چرخاندیم.

 

* پاس های زیادی دادیم که  خوب بود

وی افزود: پاس های زیادی دادیم که خوب بود اما پاس آ خری که در محوطه جریمه به مهاجمان برسد را ارسال نکردیم در این شرایط دقیقه به دقیقه تیم عصبی تر می شود. در نیمه اول یک صحنه مشخص نبود که توپ به دست مدافع حریف خورده یا نه اما در نهایت سه امتیاز را نگرفتیم. ارسال های خوبی هم داشتیم و از چپ و راست روی دروازه حریف توپ ریختیم اما مهاجمان ما باید روی تیر یک می‌آمدند و توپ را قطع می کردند.

 

* مهاجمان ما سمت توپ نمی رفتند تا زودتر از مدافع توپ را قطع کنند

وی ادامه داد: در نیمه دوم هم همین طور بود، توپ های زیادی ارسال کردیم اما مهاجم به سمت توپ نمی رفتند تا زودتر از مدافع حریف توپ را قطع کنند و گل بزنند. در نیمه دوم هم موقعیت های خوبی داشتیم یک موقعیت خوب به تبریزی رسید اما فوتبال همین است شاید اگر به صورت چیپ به توپ ضربه می زد آن صحنه تبدیل به گل می شد اما او توپ را روی زمین زد که گل نشد.

 

*السد تیمی نیست که عقب بنشیند و دفاع کند

شفر تصریح کرد: در ۷۰ دقیقه بازی روی دفاع حریف فشار آوردیم و ارسال هایی انجام دادیم اما در دادن پاس آخر خوب نبودیم. زمانی که حریف ۱۰ نفره دفاع می کند باید شوت بزنیم که یکبار اسماعیلی و یکبار هم گرو از پشت محوطه جریمه شوت زدند. باید یاد بگیریم که بیشتر تمرین کنیم و فوتبال یک ضرب و دو ضرب بازی کنیم و به اهدافی که داشتیم برگردیم. یک مقدار از نظر ذهنی بخاطر این نتیجه خسته هستیم اما خودمان را باید برای بازی با السد آماده کنیم و السد تیمی نیست که عقب بنشیند و دفاع کند. مشخص است این تیم با بازیکنان خوبی که دارد می آید که فوتبال خوبی انجام بدهد. السد تیمی است که نتایج خوبی گرفته و فشار بیشتر روی آنهاست تا تیم ما.

 

* امروز فقط یک توپ روی دروازه رحمتی آمد

سرمربی استقلال با اشاره به شانس‌های گلزنی تیمش گفت: در دو بازی آخر شانس گلزنی داشتیم در نیمه اول پارس جنوبی شانس کمی داشتیم اما در نیمه دوم آن مسابقه خیلی خوب عمل کردیم. امروز هم شانس گلزنی داشتیم و فقط یک توپ روی دروازه رحمتی آمد  که واکنش نشان داد.

 

*ما باید فرمانده خود را در زمین پیدا کنیم

وی تصریح کرد: دیروز گفتم که یازده بازیکن اصلی ما باید بدانند که همبازیانشان در زمین  چه حرکاتی می‌کنند و حرکت همبازیان خود را بدانند. ما باید فرمانده خود را در زمین پیدا کنیم. اکنون شجاعیان در کنار ما نیست و بدون حضور بازیکنان فصل قبل سخت است که در همان سطحی که از تیم انتظار می رود بازی کنیم بازیکنان باید با نحوه بازی بازیکنانشان را بدانند و در آنصورت می توانیم به هدفی که داریم برسیم. از هواداران هم تشکر می‌کنم که ۹۰ دقیقه تیم را حمایت کردند و ما به کمک آنها نیاز داریم و آنها یار دوازدهم ما هستند. امیدوارم خیلی سریع فوتبال مد نظر آنها را بازی کنیم.

 

*طارق همام نیاز به اعتماد به نفس بیشتری دارد

شفر در مورد تعویض علی کریمی گفت: علی کریمی هنگام گرم کردن مچ پایش پیچید و به همین دلیل تعویضش کردیم تا او را برای بازی با السد مشکلی نداشته باشد. طارق همام بازیکن عراقی هم نیاز به اعتماد به نفس بیشتری دارد و وقتی از نظر روحی و روانی آماده شود می تواند به ما کمک کند.

 

* این طور نیست که فقط به تیم هایی که عقب نشینی می کنند توجه کنیم

سرمربی استقلال در مورد اینکه ظاهرا فولاد را خوب آنالیز نکرده بودید و هفته  آینده هم با السد بازی دارید عنوان کرد: هفته آینده با السد بازی داریم و ما روی بازی با فولاد تمرکز کرده بودیم. آنالیز خوبی هم از این تیم داشتیم و به همه حریفان احترام می‌گذاریم و نه اینکه فقط به تیم هایی که عقب نشینی کنند بیشتر توجه کنیم. اکنون می توانم روی تخته ۵ پاس بکشم که به مهاجمان برسد. اما در بازی شرایط اینگونه نیست. شاید شما ندانید که ما در سطح حرفه ای کار می کنیم و هم از نظر بدنسازی، از نظر تاکتیکی و هم آنالیز اگر می توانستیم یک گل بزنیم این سوال را از من نمی پرسیدید.

 

 سیروس پورموسوی: برای سه امتیاز به تهران آمده بودیم

به گزارش مهر، سیروس پورموسوی پس از تساوی بدون گل امشب فولاد خوزستان و استقلال تهران در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر در جمع خبرنگاران حاضر در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی تهران گفت: بازی سختی بود. دنبال سه امتیاز بودیم اما تیم خوب استقلال باعث شد ما عقب بنشینیم. به آقای شفر تبریک می گویم و برای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می کنم. 

 

وی ادامه داد: بازی در آزادی با حضور این تعداد هوادار سخت است. حسن بیت سعید هم به خاطر اینکه فصل قبل در استقلال بازی کرد، کمی احساسی بازی کرد. با این حال جزو بازیکنان خوب ما هستند. 

 

پورموسوی خاطرنشان کرد: در هر تیمی که حضور داشته ام به دنبال فوتبال تهاجمی بودم. شاید در این بازی خستگی دیدار قبلی باعث شد که بازیکنان طراوت همیشگی را نداشته باشند. 

 

سرمربی فولاد خوزستان درباره عملکرد دروازه بان فولاد تصریح کرد: احسان مرادیان بهترین بازیکن تیم ما بود. او خیلی خوب بود و بهترین نمره را گرفت.

 

پورموسوی در مورد برنامه اش برای مهار استقلالی ها گفت: سعی کردیم فرشید اسماعیلی را از کار بیندازیم. همین اتفاق هم افتاد تا استقلال در ارسال توپ از عمق دفاع، ناموفق شود.

 

سرمربی فولاد درباره توافق ابراهیم عالمه دروازه بان تیم ملی سوریه با این باشگاه اهار داشت: از یک ماه پیش دنبال گلر بودیم. ظاهرا با این دروازه بان به توافقات خوبی رسیدیم. اما باید بگویم مرادیان دروازه بان اول تیم ما خواهد بود.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------