تشریح آخرین وضعیت انصاریان از زبان پزشک معالج/ علی دایی: واکسن بخرید !اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید
محمدرضا هاشمیان - پزشک معالج علی انصاریان در مورد آخرین وضعیت این بازیکن اسبق فوتبال تا ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه روز نهم بهمن ماه توضیح داد. علی انصاریان در حال حاضر زیر اکسیژن فشار قوی است.

به گزارش رکنا، علی انصاریان مبتلا به کرونای جهش یافته است. به گفته محمدر ضا هاشمیان پزشک معالج ،کرونا  جهش یافته مبحث تازه ای نیست و قربانیان خود را اکثرا از میان جوانان انتخاب می کند.

 

دکتر محمدرضا هاشمیان با بیان اینکه در حال حاضر علی انصاریان دچار زجر تنفسی است به  رکنا گفت: درگیری ریه انصاریان از روز اول بسیار گسترده بود. اول در بیمارستان بستری و سپس به بخش مراقبت های ویژه منتقل شد. ابتدا در بخش مراقبت های ویژه تحت اکسیژن درمانی و سپس اکسیژن درمانی پرفشار قرار گرفت.

 

دکتر هاشمیان با تاکید بر اینکه وضعیت فعلی علی انصاریان نگران کننده است ادامه داد: از ابتدا انصاریان درگیری ریه شدید داشت. در حال حاضر به هوش است زیرا وقتی از سیستم های تهاجمی برای درمان استفاده می کنیم نیاز است که بیمار به هوش باشد و نمی توان او را به خواب مصنوعی برد. باید هوشیار باشد تا در بهتر شدن تنفس خود به تیم پزشکی کمک کند.

 

دکتر هاشمیان با بیان اینکه امیدوارم انصاریان هر چه زودتر از این شرایط بحرانی خارج شود افزود: امید ما بر این است که علی انصاریان هفت روز آینده را بتواند تحمل کند و از این روزهای بحرانی با موفقیت عبور کند.

 

دکتر محمدرضا هاشمیان با گفتن از اینکه علی انصاریان مبتلا به نوع جهش یافته کرونا است چنین توضیح داد: کرونا انگلیسی مبحث جدیدی نیست. این نوع از کرونای جهش یافته ، افراد جوانتر را با شدت بالاتر بیماری درگیر می کند.

 

تکمیلی:/

تشریح آخرین وضعیت انصاریان از زبان پزشک معالج

پزشک معالج علی انصاریان تازه ترین وضعیت این پیشکسوت فوتبال را پس از ابتلا به ویروس کرونا تشریح کرد.

 

محمدرضا هاشمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به آخرین وضعیت علی انصاریان پس از ابتلا به ویروس کرونا اظهار داشت: مراحل درمان او در حال انجام است. ریه انصاریان از ابتدای مراجعه به شدت درگیر این ویروس شده بود. او تحت تهویه مکانیکی غیر تهاجمی قرار دارد. با توجه به میزان درگیری ریه امیدواریم او تحت هیچ شرایطی تحت تهویه مکانیکی تهاجمی قرار نگیرد.

 

وی افزود: در روزهای اخیر مطلبی از قول من در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه او به نوع جهش یافته این ویروس مبتلا شده است. اصلا این بحث مطرح نیست و این موضوع را تکذیب می‌کنم. 

 

‌وی گفت: انصاریان در بیمارستان فرهیختگان که یکی از مجهزترین آزمایشگاه‌ها است، تحت معالجه است، تست PCR گرفته شده از وی مثبت بود اما نیازی نبود که آزمایش دیگری انجام دهیم.

 

پزشک معالج انصاریان خاطرنشان کرد: حداقل ۸۵ درصد ریه انصاریان درگیر است و اگر او تحت تهویه مکانیکی تهاجمی قرار نگیرد، در دو هفته آینده شانس بهبودی وجود دارد.

 

 استوری علی دایی: واکسن بخرید

  علی دایی در واکنش جدید به درگذشت مهرداد میناوند از مسئولان خواست واکسن بخرند؛ پیشتر وریا غفوری کاپیتان استقلال هم از مسئولان خواست واکسن بخرند. علی دایی از هشتگ 

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

مطالب پیشنهادی,وبگردی

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

  

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   
   وب گردی