عکس| درخواست هواداران انگلیسی برای اخراج مالک ایرانی هواداران انگلیسی,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
باخت تیم اورتون مقابل ساوتهمتون در هفته بیستم لیگ برتر انگلیس و سقوط به رده نوزدهم جدول رده بندی، خشم هواداران اورتون را از مدیران این باشگاه و مالک ایرانی آن به اوج رساند.

به گزارش مهر ؛ تیم فوتبال اورتون در هفته بیستم لیگ برتر انگلیس روز گذشته برابر ساوتهمپتون با نتیجه ۱ به ۲ شکست خورد. این باخت خانگی، شرایط بد تیم اورتون را بدتر از قبل کرد تا ضمن سقوط باشگاه به رده نوزدهم لیگ جزیره، هواداران معترض به نتایج و عملکرد اورتون را به خیابان بکشاند.

 

این اعتراضات بیش از همه عملکرد مالک و مدیران باشگاه را نشانه گرفته است. حتی پیش از شروع این مسابقه، از بعضی از مدیران این باشگاه خواسته شده بود به دلیل تهدیدهای گروهی از هواداران، از حضور در ورزشگاه و تماشای بازی خودداری کنند.

 

پس از بازی هم هواداران اورتون با در دست داشتن بنرهای اعتراضی نسبت به سیاست‌های باشگاه و مدیرانش، از فرهاد مشیری سهامدار عمده باشگاه درخواست کردند تغییرات عمده‌ای را برای ایجاد شرایط بهتر در سطح مدیران باشگاه ایجاد کند. این اعتراضات حتی به خیابان‌های اطراف ورزشگاه «گودیسون پارک» هم کشید و پلیس را به عکس العمل واداشت.

 

در تصاویر منتشر شده پس از بازی شب گذشته همچنین بنرهایی دیده می‌شود که هواداران با عبارت Moshiri Out خواهان کنار رفتن و جدایی فرهاد مشیری شده‌اند.

 هواداران انگلیسی,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

طبق گزارش وب سایت liverpoolecho پس از باخت اورتون مقابل ساوتهمپتون که یک دیدار ۶ امتیازی برای هر دو تیم محسوب می‌شد، هزاران نفر از هواداران اورتون در داخل گودیسون پارک ماندند تا اعتراضی را علیه نحوه اداره باشگاه برگزار کنند.

 

روی بعضی از بنرهای هواداران هم پیام‌هایی نوشته شده بود با این عبارت که «کنرایت (یکی از مدیران باشگاه) و شرکا، وقت رفتن است» و «از تیم حمایت کنید، مدیران را برکنار کنید». هواداران همچنین شعارهای «هیئت مدیره را اخراج کنید» و «شما برای اداره باشگاه مناسب نیستید» سر دادند.

 

این وب سایت در گزارش خود آورده است: «اعتراض هواداران بعداً به خیابان‌های اطراف سرایت کرد، جایی که هواداران بنرهایی را در میان حضور چشمگیر پلیس در منطقه و با فیلم‌هایی که هواداران را در حال صحبت با یری مینا، مدافع میانی نشان می‌داد، باز کردند. شنیده می‌شود که مدافع اورتون به هواداران می‌گوید "من برای این باشگاه جانم را خواهم داد". ظاهراً مینا مجبور شد از اتومبیل خود پیاده شود، در حالی که برخی از هواداران خودروی او را محاصره کرده بودند. فریادهای "بگذار برود" و "او یک بچه در ماشینش دارد" را در یک کلیپ که به طور گسترده در رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد شنیده می‌شود.»

 هواداران انگلیسی,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

طبق اعلام این رسانه انگلیسی، اعتراضات بیش از نیم ساعت پس از سوت پایان بازی ادامه داشت و هواداران نظرات خود را به وضوح اعلام کردند. معترضان همچنین از سهامدار عمده باشگاه یعنی فرهاد مشیری خواستند تا تغییرات گسترده‌ای در سطوح ریاست، هیئت مدیره و مدیریت اجرایی ایجاد کند و متخصصان شایسته و با تجربه‌ای را بیاورد که بتوانند جلوی سقوط باشگاه را بگیرند و تغییرات لازم را برای رقابتی کردن اورتون ایجاد کنند.

 

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

  سایر خبرهای داغ

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023