علاقه یحیی به ستاره سابق استقلال؛ انتقال جنجالی پرسپولیس در نیم فصل یا پایان فصل؟ یحیی ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
بازیکن تیم سپاهان همچنان مد نظر سرمربی تیم پرسپولیس است و باید دید این انتقال در نقل و انتقالات زمستانی رخ خواهد داد یا نه.

به گزارش فارس ؛ با وجود اینکه یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس هنوز به صورت رسمی لیست بازیکنان مورد نیاز و مازاد خود برای نیم فصل دوم را ارائه نکرده اما شایعات و گمانه‌زنی‌هایی در این‌باره به گوش می‌رسد.

 

گفته می‌شود یکی از بازیکنانی که سرمربی پرسپولیس به جذب او علاقمند است امید نورافکن بازیکن تیم سپاهان است. البته گل‌محمدی پیش از آغاز فصل هم نورافکن را می‌خواست اما از آنجایی که او با سپاهان قرارداد دارد این انتقال صورت نگرفت.

 

درباره قرارداد نورافکن با سپاهان این نکته گفتنی است که این قرارداد در پایان فصل به پایان می‌رسد و این بازیکن اگر در نیم فصل هم پرسپولیسی نشود در صورت دریافت پیشنهاد از پرسپولیس، در پایان فصل به عنوان بازیکن آزاد می‌تواند پیراهن این تیم را بر تن کند.

 

باشگاه سپاهان با توجه به این موضوع حالا دو راه در پیش دارد؛ اول اینکه با جدایی نورافکن مخالفت کند تا این بازیکن در این تیم بماند و یا اینکه با توجه به عدم تمدید قرارداد از سوی این بازیکن، او را نیم فصل به پرسپولیس بدهد تا بتواند از این راه درآمدزایی هم انجام دهد.

 

حالا در این بین و با توجه به گمانه‌زنی‌هایی که وجود دارد باید دید این بازیکن که سابقه حضور در استقلال را هم در کارنامه دارد بالاخره در نیم فصل پیراهن پرسپولیس را بر تن خواهد کرد یا اینکه در پایان فصل این اتفاق رخ خواهد داد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023