مسی: چه ماه جنون آمیزی بود! فوتبال آرژانتین,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
فوق ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین دلتنگ لحظات جام جهانی شده است که در نهایت با قهرمانی این تیم به پایان رسید. 

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، یک ماه از قهرمانی تیم ملی فوتبال آرژانتین در جام جهانی ۲۰۲۲ گذشت. مسی همچنان از خاطرات خود در جام جهانی به وجد آمده و از روزهای تکرار نشدنی خود می گوید.

 

او در پستی که منتشر کرد، نوشت: ماهی که گذشت از بهترین ماه‌ها در جهان بود. من همچنان اتفاقاتی که افتاد را باور نمی‌کنم. روزهای جنون آمیزی را تجربه کردم و در نهایت این جنون به بهترین شکل به پایان رسید و به آنچه می خواستیم دست پیدا کردیم. قهرمانی در جام جهانی باعث شد همه چیز به زیباترین شکل به پایان برسد. عجب جنونی را تجربه کردیم. چه خاطراتی رقم زدیم. واقعا دلتنگ آن لحظات هستم.

 

مسی در ادامه نوشت: دلتنگ لحظات در کنار هم، حضور در تمرین، بازی‌ها و شور و هیجان هواداران شده‌ام. چقدر زیبا بود که خانواده‌ام را می‌دیدم که لحظات فراموش نشدنی را تجربه می کردند. چقدر زیبا بود که به میدان می رفتیم و شادی وصف ناشدنی مردم را در ورزشگاه و در آرژانتین می دیدیم. سپاس برای خداوند که این سرنوشت را برای ما رقم زد. می دانستم که تو این افتخار را به من می دهی اما نمی توانستم آن را تخیل کنم. هرگز اینگونه جنونی از هواداران را در جشن قهرمانی تخیل نمی کردم. یک ماه از قهرمانی ما در جهان گذشت و عجب ماهی بود.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023