عذرخواهی انصاریفرد به سبک مربی ژاپن و عصبانیت هواداران اومونیا! انصاریفرد,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
حتی عذرخواهی کریم انصاریفرد مهاجم تیم اومونیا قبرس پس از شکست سنگین مقابل حریف خود هم باعث نشد که عصبانیت هواداران این تیم کاسته شود.

به گزارش مهر ؛ تیم اومونیا در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ فوتبال قبرس برابر تیم آنورتوسیس با نتیجه سنگین ۴ بر ۱ شکست خورد. کریم انصاریفرد مهاجم ایرانی اومونیا هرچند در این بازی پاس تنها گل تیمش را داد اما در پایان بازی مورد انتقاد شدید هواداران عصبانی اومونیا قرار گرفت.

 

پس از آنکه سوت پایان بازی به صدا در آمد، تعدادی از هواداران اومونیا در ورزشگاه ماندند تا اعتراض و نارضایتی خود را به بازیکنان و مربیان تیم خود نشان بدهند.

 

انصاریفرد برای دلجویی از هواداران تیم اومونیا به سمت آنها رفت و به سبک مربی ژاپن (پس از حذف در جام جهانی) به نشانه عذرخواهی مقابل آنها خم شد.

  

 انصاریفرد,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

  

با این حال طبق گزارش رسانه های قبرسی، هواداران اومونیا نه تنها عذرخواهی او را نپذیرفتند بلکه از مهاجم ایرانی تیمشان خواستند که به رختکن برود!

 

 انصاریفرد,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

 انصاریفرد,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

انصاریفرد که نخستین فصل حضورش در لیگ قبرس را تجربه می کند، روز گذشته هم از سوی وب سایت protathlima قبرس از نظر فنی به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. بهانه حمله به مهاجم ایرانی اومونیا، ثبت همین باخت سنگین در دیدار اخیر بوده است.

 

این رسانه با تیتر «آمار ناامید کننده» گزارش خود را درباره انصاریفرد اینطور آغاز کرد: «او با اسم بزرگی در تابستان آمد و هیجانی را به جمع هواداران اومونیا آورد، اما ادامه آن چیزی نبود که همه انتظار داشتند. منظور کریم انصاری فرد است که در ۱۹ بازی لیگ فقط دو گل زده و بی شک نمی توان به عنوان مهاجم روی او حساب کرد.»

 

 انصاریفرد,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

این رسانه در ادامه نوشت: «اومونیا در کل خیلی از خط حمله خود آسیب دید و مطمئناً گل هایی را که می خواست از مهاجمانش نگرفت. بدیهی است که مسئولیت آن بر عهده مهاجم ایرانی است که راه حلی برای گل آسان ارائه نکرده است. او بازی ها و پاس گل های خوبی داشت اما همه انتظار داشتند که گل های بیشتری بزند.»

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023