هافبک سابق استقلال به تیم فوتبال پیکان پیوست/ کاپیتان سابق استقلال همچنان به دنبال تیم جدید! استقلال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
هافبک سابق تیم فوتبال پیکان که سابقه بازی در تیم نفت مسجد سلیمان را هم داشت، به پیکان پیوست.

به گزارش  مهر، محمد بلبلی هافبک چپ پا و شمالی فوتبال کشورمان با عقد قراردادی به مدت دو فصل به صورت رسمی به تیم فوتبال پیکان پیوست تا در فصل بیست و دوم با پیراهن این تیم به میدان برود.

 

این وینگر چپ پا و ۲۴ ساله که با تیم سپید رود رشت در فوتبال ایران چهره شد، سابقه حضور در تیم‌های استقلال، نفت مسجد سلیمان و تراکتور را هم دارد.

 

کاپیتان سابق استقلال همچنان به دنبال تیم جدید!

به نظر می‌رسد فولادی شدن کاپیتان سابق آبی پوشان منتفی شده است تا او همچنان تیمی برای فصل آینده نداشته باشد.

 

به گزارش مهر، با اینکه وریا غفوری یک روز در تمرین تیم فوتبال فولاد حضور پیدا کرد، اما این تیم را در اردوی ترکیه همراهی نکرد تا به نظر آید حضور این بازیکن در فولاد منتفی است.

 

 استقلال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

کاپیتان سابق آبی پوشان که در پایان این فصل و همزمان با اتمام قراردادش از استقلال جدا شد، هنوز با تیم جدیدی برای فصل بعد به توافق نهایی نرسیده و مشخص نیست در بیست و دومین دوره مسابقات لیگ برتر با پیراهن کدام تیم به میدان می‌رود.

 

غفوری ۳۴ ساله از فصل شانزدهم رقابتهای لیگ برتر به تیم استقلال پیوست و پس از ۶ فصل حضور در این تیم در پایان فصل گذشته و همزمان با قهرمانی آبی پوشان از این تیم جدا شد. 

کالا ها و خدمات منتخب

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022