تاج با این پیشنهاد نشان داد نه فوتبالی است، نه اقتصادی!تاج,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
امیررضا واعظ آشتیانی به پیشنهاد مهدی تاج واکنش نشان داد. 

به گزارش خبرآنلاین؛ مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال روز جمعه در گفتگویی تلویزیونی از پیشنهاد خود برای حل این مشکل رونمایی کرد. او مدعی شد باید دو باشگاه پیکان و سایپا منحل شوند تا مالکیت استقلال و پرسپولیس به دو کارخانه خودروسازی ایران‌خودرو و سایپا برسد. صحبت‌های اخیر مهدی تاج واکنش‌های مختلفی را به دنبال داشته است.

 

امیررضا واعظ آشتیانی در گفت و گو با خبرآنلاین درباره پیشنهاد مهدی تاج گفت: صحبت‌های ایشان کاملا خام و نپخته بود این حرف از روی بی‌تجربگی زده شد. نشان دادند نه ورزشی هستند و نه اقتصادی. سایپا و پیکان امتیاز دارند و تیمی که امتیاز دارد را نمی‌توان منحل کرد. در آن صورت امتیازشان چه می‌شود؟ از نظر اقتصادی پیکان در لیگ برتر است و قیمتی دارد. مگر اینکه مجوز باشگاهی‌اش را منحل کنند که بحثش جداست. بعد اینکه فراموش نکنید خود کارخانه‌های سایپا و ایران‌خودرو در تامین هزینه دو باشگاه چالش دارد.

 

چگونه است دو باشگاهی که 500 میلیارد هزینه دارند را به این دو کارخانه بسپارند؟ این قیاسی که ایشان با سپاهان کرد که دو تیم بودند و یکی منحل شد مع‌الفارق است. اصلا منطق ندارد دو باشگاهی که طرفداران میلیونی دارند را با یک باشگاهی که طرفدار زیادی ندارد مقایسه می‌کنید؟ این چه استدلالی است؟ نشان‌دهنده این است که رئیس فدراسیون فوتبال چه نگاهی دارد. مردم با این صحبت‌ها فهمیدند او چقدر به مسائل آشنایی، فرهنگی و اقتصادی آشنایی دارد. یعنی نماد کمالات ایشان در این حوزه مشخص شد.

 

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   X آیلتس,دوره آیلتس,ترجمه

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2023