جشن مشترک تیم‌های زنان و مردان بایرن بایرن مونیخ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
تیم‌های مردان و زنان بایرن مونیخ روز گذشته قهرمانی‌های خود را در میدان مارین پلاتز مونیخ جشن گرفتند. 

به گزارش ورزش سه، یک روز پس از یازدهمین قهرمانی متوالی بایرن مونیخ در بوندسلیگا، تیم زنان این باشگاه هم با پیروزی ۱۱-۱ برابر توربین عنوان قهرمانی لیگ زنان آلمان را از آن خود کرد.

 

هواداران بایرن پیش از آغاز دیدار زنان بایرن برابر توربین در میدان مارین پلاتز جمع شده بودند تا بازی را روی صفحه نمایشی بزرگ تماشا کنند و اتوبوس‌‌هایی هم بین محل برگزاری بازی تیم زنان و این میدان مستقر شده بودند.

 

 بایرن مونیخ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

پس از قهرمانی زنان بایرن مونیخ، اعضای دو تیم سپس در بالکن شهرداری حضور یافتند و با تشویق‌های شدید هواداران مورد استقبال قرار گرفتند؛ آن هم در شرایطی که مردان «لدرهوس» (شلوارهای چرمی که باواریا به آن شهرت دارد) پوشیده بودند و زنان «دیرندل» (لباس سنتی) بر تن داشتند.

 

الیور کان که پس از قهرمانی بایرن از سمت خود برکنار شده یود، در جشن غایب بود اما حسن صالح حمیدزیچ با وجود اخراج، در این جشن حضور یافت.

 

 بایرن مونیخ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

توماس مولر، مهاجم بایرن مونیخ، در حاشیه این جشن به ARD گفت: ما بسیار خوشحالیم که این اتفاق، رضایت‌بخش بود. اکنون می‌توانید احساسات را در بین همه ببینید.

 

پیش از این هم تیم مردان و زنان بایرن در سال‌های 2015 و 2016 به طور همزمان قهرمان شده و با گردهمایی در میدان مارین پلاتز این موفقیت را جشن گرفته بودند.

 

 بایرن مونیخ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------