نخستین واکنش ژاوی به اخراجش از بارسا | پیام لوا به سرمربی برکنارشده بارسا سرمربی بارسلونا,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
سرمربی بارسلونا در واکنش به اخراجش از این تیم پیامی احساسی را منتشر کرد.

به گزارش ایسنا، باشگاه بارسلونا سرانجام تصمیم گرفت که ژاوی هرناندس را از سمتش اخراج کند. به نظر می‌رسد آبی‌اناری‌ها برای جایگزینی ژاوی با هانسی فلیک به توافق نهایی رسیده‌اند و سرمربی سابق بایرن سکان هدایت بارسلونا را به دست خواهد گرفت.

 

به نوشته آس، ژاوی به اخراجش از بارسلونا واکنش نشان داد. او در پستی اینستاگرامی نوشت: دوستان عزیزم! یکشنبه دوران حضورم در نیمکت بارسلونا به پایان خواهد رسید. به هیچ وجه ترک‌کردن باشگاهی که زندگی شماست آسان نیست با این حال افتخار می‌کنم که دو سال و نیم هدایت تیمی را بر عهده گرفتم که خانواده دوم من بود. می‌خواهم از همه هواداران که از من حمایت کردند و همواره در کنارم بودند، تشکر کنم.

 

او در ادامه پستش نوشت: از روز یکشنبه هوادار بارسلونا در سکوها خواهم بود؛ مثل قبل که همواره این باشگاه را دوست داشته و هوادارش بوده‌ام. برای بارسلونا بهترین‌ها را آروز دارم و امیدوارم که روزهای خوبی را بعد از من تجربه کند. من با بازیکنان بزرگی در بارسلونا کار کردم و همکاران ممتازی داشتم. به لطف همه آنها به بعضی از اهداف خود رسیدیم و توانستیم فصل قبل قهرمانی در لالیگا و سوپرجام را کسب کنیم. فصل جاری آنگونه که می‌خواستیم نشد با این حال نسل جدیدی از بازیکنان جوان از مدرسه لاماسیا را پرورش دادیم که با درخشش خود هواداران را به وجد آوردند.

 

ژاوی در پایان نوشت: از همه شما تشکر می‌کنم؛ از هواداران گرفته تا کادر فنی و کارمندان، رئیس، هیئت‌مدیره، مدیر ورزشی، رسانه‌ها و همه کسانی که در این سفر با ما همکاری کردند. برای بارسلونا بهترین‌ها را از صمیم قلب آرزو می‌کنم. زنده باد بارسلونا!»

 

پیام لوا به سرمربی برکنارشده بارسا

مهاجم لهستانی بارسلونا با انتشار پیامی به اخراج ژاوی هرناندس واکنش نشان داد.

 

 لوا,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

به گزارش ایسنا، باشگاه بارسلونا به صورت رسمی پایان همکاری‌اش با ژاوی هرناندس را اعلام کرد. انتقادی که ژاوی از وضعیت اقتصادی بارسلونا داشت باعث شد تا رئیس و هیئت‌مدیره باشگاه کاتالانی تصمیم به اخراج او بگیرند این در حالی بود که آنها پیشتر با ژاوی بر سر ماندنش تا پایان قراردادشان به توافق رسیده بودند.

 

روبرت لواندوفسکی یکی از بازیکنانی است ژاوی به بارسلونا برد. به نوشته اسپورت، این بازیکن لهستانی به اخراج ژاوی واکنش نشان داد و در پستی خطاب به او نوشت: برایم افتخاری بود که زیر نظر تو بازی کنم. ژاوی! بارسلونا تاریخی خاص و درخشان دارد که تو برای همیشه بخشی از آن هستی. افتخار می‌کنم که در بخشی از این تاریخ با تو بودم. از تو تشکر و بهترین‌ها را برایت آرزو می‌کنم.

 

بارسلونا فصلی ناامیدکننده را تجربه کرد و نتوانست عنوان قهرمانی را در هیچ جامی به دست آورد. لواندوفسکی با آنکه در فصل نخست حضورش با پیراهن آبی‌اناری‌ها درخشید اما در فصل جاری نتوانست آمار خوبی را به ثبت برساند و این یکی از دلایل نتایج ضعیف بارسلونا بود.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------