بیانیه صدرنشینی پرسپولیس علیه استقلال! | شکایت باشگاه پرسپولیس از نکونام و استقلالی‌ها پرسپولیس ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
باشگاه پرسپولیس با بیانیه احساسی و اشاره کوتاه به مواضع استقلال، صدرنشینی خود را جشن می‌گیرد. 

به گزارش "ورزش سه"، پرسپولیس حالا سرنوشت قهرمانی را در دست گرفته و دلیلی برای ورود به بحث و جدل با رقیب سنتی نمی‌بیند. بنابراین بیشتر بیانیه یا خطابه این باشگاه جملاتی احساسی خطاب به هواداران این تیم است.  

 

با این حال پرسپولیس اعلام کرده که صدای رقیب را از دور می‌شنود و البته انتظاری هم جز این نداشته و همراه هوادارانش برای دو بازی پایانی آماده می‌شود.

 

پرسپولیس مدعی شده که استقلال قصد دارد با فشار رسانه، شرایط را به سود خود تغییر دهد و بر ارکان فوتبالی تاثیر بگذارد.

 

 

همواره گفته‌اند شادی و غم در فوتبال فاصله‌ای به باریکی یک مو دارند. فوتبال خود زندگی است. همان‌قدر پر از عشق، شادی، غم، فرصت و تهدید و همه آن چیزهای که ممکن است در یک زندگی ۹۰ ساله پشت سر بگذاریم و در ۹۰ دقیقه اتفاق می‌افتد.

 

همه با هم شب عجیبی را پشت سر گذاشتیم. تا مرز سکته رفتیم که ارزش زندگی و با هم بودن را بیشتر بدانیم. به راستی ما بدون هم چه خواهیم بود؟ تعارف را کنار بگذاریم. بعضی از ما در میانه راه شب هیجان برانگیز و فراموش‌نشدنی که گذشت، کم آوردیم. خواستیم خودمان را کنار بکشیم. کاسه و کوزه را سر هم‌قطاران بشکنیم. آری ما همه در یک قطار به سوی یک مقصد حرکت می‌کنیم. فرقی نمی‌کند کجای این قطار نشسته باشیم. در این بین بعضی هم جانانه تا پای جان پای همه چیز ماندند. پای تلخی و سختی و کابوسش هم ماندند. زندگی همین است و فوتبال و دنیای هواداری هم غیر از این نیست.

 

در نهایت این شب زیبا به همه ما تعلق گرفت تا با آن عشق کنیم و بابتش به دیگران فخر بفروشیم، حالا هر طور که بودیم.

 


بازیکنان پرسپولیس به معنای واقعی نشان دادند، نسلی خاص و شایسته بهترین‌ها هستند. نسلی که افتخار آفرینان گذشته باشگاه می‌توانند به آنها افتخار کنند. فقط باید یادمان باشد این زندگی، این فوتبال و این تیم می‌تواند سرشار از لحظات سخت و دشوار هم باشد که مهم است در آن زمان‌ها قوی و بزرگ باشیم و مثل کوه پشت یکدیگر.

 

آخرین خبر برای تو هوادار عزیز این است. شادی کن و از این لحظات لذت ببر ولی جشن برای ما تمام شد وقتی شب از نیمه گذشت. حالا روز دیگر رسیده است. نخستین روز از روزهای آماده سازی برای مسابقه بعد. تو هم خودت را آماده کن. روی شما حساب کرده‌ایم. هر جا که می‌توانید باشید. چه در ورزشگاه و چه گوشه گوشه این سرزمین یا فضای مجازی. فراموش نکن سخنی درباره پرسپولیس نمی‌گویی مگر این که تاثیری روی تیمت بگذارد حتی اگر یک گپ دو نفره باشد. می‌چرخد و می‌چرخد و یک جایی به پرسپولیست می‌رسد.

جشن تمام شد و شیپور آماده باش در دقیقه یک بامداد برای ما به صدا درآمد. صدای طبل جنگ از دور دست می‌آید. هم از پس و هم از پیش. سلاح‌های نامتعارف را به سویمان شلیک کرده‌اند، ولی با شما آماده‌ایم.

 

در همین شبی که گذشت، تحرکاتی دیده شد که ما را غافلگیر نکرد. نه فقط ما را که هیچ‌کس را غافلگیر نکرد. غیر از این اتفاق می‌افتاد، جای تعجب بود. به خوبی مشخص است که می‌خواهند چه کنند. هجمه‌ای همه جانبه از فضای مجازی تا مسئولین برای فشار بر ارکان ورزش و فوتبال!

 

به دنبال آن هستند که با استفاده از شرایط خاص پیش آمده، مسئول و غیر مسئول را با موج رسانه‌ای و مجازی وادار و مجاب به اعمال نظر و فشار بر ارکان فوتبال کنند تا شاید آب رفته را از مسیری غیر از رقابت عادلانه و شرافتمندانه به جوی بازگردانند. البته بی‌شک این را هم همه می‌دانند ولی تو هوشیار باش.

 

شکایت باشگاه پرسپولیس از نکونام و استقلالی‌ها

باشگاه پرسپولیس از سرمربی استقلال و بازیکنان این تیم شکایت می‌کند.

 

 پرسپولیس ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

به گزارش خبرآنلاین؛ باشگاه پرسپولیس قصد دارد به دلیل اظهارات روز گذشته جواد نکونام و دیگر اعضای کادرفنی و بازیکنان استقلال علیه سرخپوشان، از این نفرات به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کند.

 

جواد نکونام، محمد نوازی، مهدی هاشمی‌نسب، روزبه چشمی، سید حسین حسینی و آرش رضاوند روز گذشته پس از تساوی مقابل نساجی و از دست رفتن صدر جدول اظهارات تندی علیه پرسپولیس مطرح کرده بودند.


 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------