آخرین اخبار ورزشی

روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12/ زنگ خطر برای جام ملت ها!

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12 را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه گل روزنامه ابرار ورزشی…

یزدانی مشکلی برای بازی در استقلال ندارد / تمیروف چه مبلغی گرفت تا با پرسپولیس فسخ کند؟استقلال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
نام مدافع تیم استقلال در لیست این تیم ثبت شده است. 

  به گزارش فارس، سیاوش یزدانی مشکلی برای همراهی استقلال در مسابقات پیش رو ندارد.

 

باشگاه استقلال در مورد آحرین وضعیت مدافع آبی پوشان اعلام گرد؛ برخلاف برخی اخبار منتشر شده، نام سیاوش یزدانی در لیست بازیکنان استقلال ثبت شده و مشکلی از این بابت وجود ندارد. این موضوع به تایید مسئولان سازمان لیگ هم رسیده است.

 

 تمیروف چه مبلغی گرفت تا با پرسپولیس فسخ کند؟

مبلغی که مهاجم ازبکستانی پرسپولیس برای فسخ قرارداد از این باشگاه دریافت کرد مشخص شد.

 

استقلال ,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

بعد از چند وقت گمانه‌زنی در نهایت شرزود تمیروف، مهاجم ازبکستانی قراردادش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با پرسپولیس فسخ کرد تا بعد از یک دوره ناکام در این تیم راهی تیم جدیدش شود.

 

مذاکره مسئولان باشگاه پرسپولیس با تمیروف برای فسخ قرارداد بیشتر از پنج ساعت به طول انجامید؛ چراکه این بازیکن و مدیربرنامه‌هایش درخواست‌هایی داشتند که اجابت برخی از آنها برای مسئولان پرسپولیس امکان‌پذیر نبود، اما درنهایت ‌‌‌‌‌‌با پرداخت مبلغی، این قرارداد فسخ شد.

 

تمیروف برای فسخ قرارداد با پرسپولیس علاوه بر گرفتن طلبش از فصل گذشته، حدود دو ماه حقوق خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دریافت کرد که این رقم چیزی در حدود ۵۰ هزار دلار می‌شد.

 

درباره آینده تمیروف گفته می‌شود که او به احتمال فراوان به تیم ذوب‌آهن اصفهان منتقل می‌شود تا فوتبال خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ زیرنظر مهدی تارتار ادامه دهد.

 

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022