آخرین اخبار ورزشی

روزنامه های ورزشی

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12/ زنگ خطر برای جام ملت ها!

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 1401.09.12 را در زیر مشاهده کنید. روزنامه خبرورزشی روزنامه گل روزنامه ابرار ورزشی…

اتفاق تاریخی در بازی استقلال - مس فوتبال‌,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
زنان فوتبال‌دوست می‌توانند از بازی استقلال و مس کرمان در هفته سوم لیگ برتر دیدن کنند.

به گزارش  ورزش سه ، بعد از کش‌وقوس‌های فراوان سرانجام وزارت کشور مجوز ورود 500 هوادار خانم را برای مسابقه استقلال و مس کرمان در ورزشگاه آزادی صادر کرد و این تعداد با حضور در طبقه دوم می‌توانند بازی را تماشا کنند.

 

بعد از اعلام وزیر کشور مبنی بر اینکه برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها مشکلی وجود ندارد، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال پیگیری‌های لازم را انجام دادند و در نهایت، قرار بر این شد تا فعلا در ورزشگاه‌ آزادی حضور بانوان آزاد شود و سپس با تجهیز ورزشگاه‌های دیگر این امکانات به سایر ورزشگاه‌ها نیز برسد.

 

بر این اساس، طبق هماهنگی انجام شده دیدار استقلال و مس کرمان با حضور حدود 500 هوادار زن برگزار خواهد شد. طبق این برنامه ریزی ۵۰۰ هوادار خانم از طریق سامانه بلیت فروشی امکان تهیه بلیت مسابقه استقلال و مس را دارند.

 

این هواداران در بخشی از ورزشگاه از طبقه دوم مستقر می‌شوند و همچنین پارکینگ مجزایی برای آنها در نظر گرفته خواهد شد. آنها از در شرقی وارد ورزشگاه می‌شوند و ورودی های مجزا با مردان خواهند داشت.

 

با توجه به الزام‌های فیفا برای ورود زنان به ورزشگاه‌ها این موضوع در ایران به مرحله نهایی رسیده و اگر همه چیز در مسابقه فردای استقلال و مس خوب پیش برود، احتمالا در آینده شاهد حضور بیشتر و گسترده زنان در ورزشگاه‌ها نیز خواهیم بود.

 

گفتنی است؛ دیدار استقلال و مس ساعت 19 روز پنجشنبه برگزار خواهد شد.

 

کالا ها و خدمات منتخب

  تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

   ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

   ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------

   Makan Inc.| All Rights Reserved - © 2013 - 2022