آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,برنامه نود

گزارش برنامه نود (97/11/29)؛ با رحمتی از حواشی استقلال تا خداحافظی ملی

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته به حواشی فوتبال ایران پرداخت و گفت‌وگویی با دروازه‌بان استقلال داشت. به گزارش ورزش سه،…


تاج: عمان با رایزنی AFC میزبانی ایران را پذیرفت!/ از فیفا پیگیریم  اخبارورزشی ,خبرهای  ورزشی ,مهدی تاج
رییس فدراسیون فوتبال از ابلاغیه رسمی AFC مبنی بر میزبانی نمایندگان ایران برابر عربستان در عمان خبر داد. او گفته که ابتدا عمان درخواست ایران را نمی‌پذیرفت اما با رایزنی کنفدراسیون فوتبال آسیا این درخواست را پذیرفت. 

مهدی تاج در گفت‌وگو با ایسنا، درباره این که گفته می‌شود عربستان در انتخاب زمین بی طرف از سوی تیم‌های ایرانی هم دخالت می‌کند، اظهار کرد: ما یک نامه اعتراضی مفصل به AFC فرستادیم و یک نامه هم دوباره امروز (دوشنبه) ارسال کردیم. به هر جهت ما اعتراض خودمان را به صورت جدی انجام می‌دهیم و نامه‌های ما هم مشخص است و ارسال شده است. البته باز هم این موضوع را از طریق فیفا پیگیری می‌کنیم.   

 

رییس فدراسیون فوتبال در واکنش به این که تیم‌های ایرانی قطر را به عنوان میزبان انتخاب کرده‌اند اما AFC عمان را برای نمایندگان ایران در نظر گرفته است، گفت‌: قبلا ما عمان را به عنوان میزبان انتخاب کرده بودیم اما مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور در زمان مشخص جواب ما را ندادند و بعد از آن AFC با عمان رایزنی کرد که میزبانی ما را قبول کند اما عمان هنوز هم جواب ما را نداده و فقط به AFC نامه نوشته است.

 

او درباره سفر به زوریخ و حضور در جلسه کمیته‌ مسابقات و این که آیا می‌تواند اعتراضات ایران به تصمیمات AFC را در این جلسه مطرح کند، گفت‌: به هر جهت خودم در این جلسه صحبت می‌کنم و این موضوع را مطرح خواهم کرد.

 

تاج در ادامه‌ تاکید کرد: AFC در ابلاغیه‌ای عمان را به عنوان میزبان تیم‌های ایرانی اعلام کرده است که اتفاقا اعتراض خودمان را نسبت به این موضوع اعلام کردیم.

 

او درباره حضور در مرقد امام خمینی (ره)، اظهار کرد: خیلی خوشحال هستم که در جمع روسای فدراسیون فوتبال در مرقد امام  راحل هستیم این سنت بسیار خوبی است که هر ساله انجام می‌شود. خدا امام را رحمت کند. قبل از انقلاب ما ورزشگاه "آزادی" را داشتیم، اما بعد از انقلاب  ورزشگاه "نقش جهان" ، "غدیر اهواز"، "یادگار امام (ره) تبریز "، "پارس شیراز" و ... را داریم. بعد از انقلاب مدال‌های زیادی را کسب کرده‌ایم. چندین مرتبه به جام جهانی صعود کردیم. اینها امتیازاتی است که بعد از انقلاب کسب کردیم.

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------