آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,برنامه نود

گزارش برنامه نود (97/11/29)؛ با رحمتی از حواشی استقلال تا خداحافظی ملی

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته به حواشی فوتبال ایران پرداخت و گفت‌وگویی با دروازه‌بان استقلال داشت. به گزارش ورزش سه،…


رادوشوویچ:پیشنهاد اروپایی دارم،اما می‌خواهم در پرسپولیس بمانم  اخبار ورزشی ,خبرهای  ورزشی, رادوشوویچ
یار باوفای برانکو باز هم برای ماندن اعلام آمادگی کرد. 

به گزارش خبرآنلاین؛رادوشوویچ و یک ادعا؛اینکه از تیم های اروپایی پیشنهاد دارد اما تا زمانی که قراردادش با پرسپولیس به اتمام نرسد درباره این پیشنهاد ها فکری نمی کند.کپی کوتاه با دروازه بان پرسپولیس زدیم که در زیر می خوانید:

 

قرارداد شما چه زمانی به پایان می رسد؟

تقریبا 4 ماه دیگر این قرارداد به پایان می رسد.

 

تمدید می کنی؟

من منتظر پیشنهاد از سوی مسئولان پرسپولیس هستم.منتظرم تا با من وارد مذاکره شوند.البته از چند تیم اروپایی هم پیشنهاد دارم.

 

کدام کشورها؟

مجارستان و ...اما اجازه بدهید یک چیزی بگویم.من دوست دارم در ایران و در پرسپولیس به فوتبالم ادامه بدهم.در حال حاضر یک خانواده دارم که تمام فکرم درگیر آنها است و امیدوارم این  در قراردادم لحاظ شود.همیشه می گویم که می خواهم بمانم اما این فقط به من بستگی ندارد و باید ببینیم چه پیش می آید.

 

پرسپولیس قهرمان لیگ برتر می شود؟

مسابقات هنوز تمام نشده و نمی توانیم از الان خودمان را قهرمان بدانیم و باید از عنوانی که در سال گذشته بدست آورده ایم دفاع کنیم.به نظرم با توانی که از خودمان نشان داده ایم به هدفی که داریم برسیم.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------