آخرین اخبار ورزشی


اخبار,اخبار ورزشی,اسامی محرومان هفته نوزدهم لیگ برتر

اسامی محرومان هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال اعلام شد

کمیته مسابقات سازمان لیگ اسامی محرومان هفته نوزدهم لیگ برتر را اعلام کرد. به گزارش مهر به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ…


مارادونا: باید به مسی استراحت داد اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی , مارادونا
اسطوره فوتبال آرژانتین به دعوت نشدن مسی برای حضور در بازی‌های دوستانه آلبی سلسته واکنش نشان داد. 

به گزارش ایسنا و به نقل از  اسکای اسپورت، مسی جام جهانی ناامید کننده‌ای را پشت سر گذاشت و بار دیگر با انتقادهای زیادی مواجه شده است. سرمربی جدید تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین تصمیم گرفته که در دیدارهای دوستانه پیش رو از لیونل مسی استفاده نکند و او را به تیم‌ ‌ملی دعوت نکرده است.

 

مارادونا این گونه نسبت به دعوت نشدن مسی به تیم‌ ‌ملی واکنش نشان داد و گفت‌: مسی نیاز به استراحت دارد. او در فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا باید به میدان برود و بدون شک دوست ندارد که به خاطر بازی‌های  دوستانه ملی زیاد سفر کند.

 

اسطوره آلبی سلسته بار دیگر به انتقاد از  فدراسیون فوتبال کشورش پرداخت و اظهار کرد: فدراسیون می‌گوید که پول ندارد اما  20 میلیون به سامپائولی می‌دهد. فدراسیون فوتبال آرژانتین مانند کسی است که در خانه خود نان هم نمی خورد اما در جشن تولد دخترش شیرینی پخش می‌کند.

 

 

----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ----------------------------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------