آخرین اخبار ورزشی

انتخابات فدراسیون فوتبال،اخبار ورزشی،خبرهای ورزشی

زمان ثبت‌نام انتخابات فدراسیون فوتبال تغییر کرد

رئیس کمیته بدوی انتخابات فدراسیون فوتبال از تغییر زمان ثبت‌نام انتخابات این مجموعه خبر داد. به گزارش فارس، علی فلاحتی در…

شعار توهین‌آمیز هواداران پاری سن ژرمن خطاب به رئال مادرید /استوری معنادار کریم بنزما خطاب به کیلیان ام باپه قرارداد ام باپه,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی
پس از تمدید قرارداد ام باپه، همه در پاریس خوشحال به نظر می رسند. 

 سرانجام پس از کش و قوس های فراوان کیلیان ام باپه تصمیم نهایی خود را گرفت و قراردادش با پاری سن ژرمن را تمدید کرد. همه چیز برای انتقال رایگان او به رئال مادرید مهیا به نظر می رسید اما ستاره فرانسوی در پاریس به کار خود ادامه می دهد. در جریان برتری ۵-۰ پاری سن ژرمن مقابل متس در هفته پایانی لیگ۱ فرانسه، هواداران پاریسی خطاب به مادریدی ها شعارهایی سر دادند.

 

به نقل از مارکا؛ از سکوهای ورزشگاه پارک دو پرنس، شعارهای مختلفی پیرامون تمدید قرارداد ام باپه شنیده شد و برای لحظاتی هواداران تیم پاریسی این شعار را فریاد زدند:

 

حرامزاده های مادریدی، ام باپه اینجاست.

 

استوری معنادار کریم بنزما خطاب به کیلیان ام باپه با موضوع خیانت

 ظاهرا کریم بنزما انتظار گرفتن چنین تصمیمی از سوی ام باپه نداشته است.

 

 قرارداد ام باپه,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

سرانجام پس از کش و قوس های فراوان کیلیان ام باپه تصمیم نهایی خود را گرفت و قراردادش با پاری سن ژرمن را تمدید کرد. همه چیز برای انتقال رایگان او به رئال مادرید مهیا به نظر می رسید اما ستاره فرانسوی در پاریس به کار خود ادامه می دهد. این موضوع با واکنش های زیادی میان هواداران رئال مادرید و حتی بازیکنان این تیم همراه شده است.

 

 قرارداد ام باپه,اخبار ورزشی ,خبرهای ورزشی

 

کریم بنزما هم بازی ام باپه در تیم ملی فرانسه که رابطه نزدیکی با این بازیکن دارد، انتظار نداشت که او در پاریس بماند و به این موضوع همچون یک خیانت نگاه می کند. بنزما عکسی معروف از توپاک شکور در کنار دوست صمیمی اش که به او خیانت کرده، در استوری اینستاگرام خود قرار داده است. بنزما با این تصویر به طور غیرمستقیم به خیانت ام باپه اشاره کرده است.

 

سرپوش 

 

کالا ها و خدمات منتخب

    تازه ترین خبرها(روزنامه، سیاست و جامعه، حوادث، اقتصادی، ورزشی، دانشگاه و...)

      ----------------        سیــاست و اقتصــاد با بیتوتــــه      ------------------

      ----------------        همچنین در بیتوته بخوانید       -----------------------